Флеш чип серија тестер за У диск флеш царинење втората класа или recyle чипови BGA152 BGA132 BGA100 BGA88 LGA52 TSOP48

Флеш чип серија тестер за У диск флеш царинење втората класа или recyle чипови BGA152 BGA132 BGA100 BGA88 LGA52 TSOP48

10 %

DEN 3434.00

DEN 3816.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


. Флеш чип серија тестер за У диск флеш царинење втората класа или recyle чипови BGA152 BGA132 BGA100 BGA88 LGA52 TSOP48
Овој USB одбор поддршка BGA152 BGA132 BGA100 BGA88 LGA52 пакет IC LGA52 (НЕ iphone) и TSOP48 флеш мемориски чип тест , тест сокети може да осветленост freelly . Можете да го тестирате добро или лошо, капацитет, формат блиц.
За да ја тестира флеш добар или лош пред смд!
У диск
Цената е за тест одбор само, ако треба Tsop48 штекер ве молиме додадете подолу во кошничка и ја плати заедно.
ве молиме со овој link : andksocket.aliexpress.com/store/2664203/search?Search Text=TSOP48&min Price=&max Price=&filter All Search=false&free Ship Country=
Ако ви треба BGA152 BGA132 BGA88(Универзален приклучок може да се користи на три IC) приклучок,ве молиме посетете го овој линк во нашата продавница : andksocket.aliexpress.com/store/2664203/search?Search Text=BGA152&min Price=&max Price=&filter All Search=false&free Ship Country=
Ако сакате да се купи BGA100 приклучок,ве молиме одете на овој link : andksocket.aliexpress.com/store/2664203/search?Search Text=BGA100&min Price=&max Price=&filter All Search=false&free Ship Country=
Ако сакате да се купи LGA52,ве молиме со овој way : andksocket.aliexpress.com/store/2664203/search?Search Text=LGA52&min Price=&max Price=&filter All Search=false&free Ship Country=
на пример,. Да се тестираат TSOP48 спакувани флеш ,овој тестер може во меѓувреме тест 4 парчиња TSOP48 флеш мемориски чипови .

Бренд Име: KZT
Број На Модел На: BGA152 BGA132 BGA100 BGA88 LGA52 TSOP48 најголемиот дел тест приклучок

Најдобри предлози во категоријата

QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок /Програмер Адаптер / Горат-во Штекер QFN48-0.4 Обновено Попусти
QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок /Програмер Адаптер / Горат-во Штекер QFN48-0.4

QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок / Програмер Адаптер / Горатво Штекер (QFN480.4)Вовед : 1 Производот Употреб

DEN 2411.00 2678.40
LJ12A3-2-Z/BX/СЕКИРА/ОД/АЈ NPN/PNP НЕ/NC 3 Жици 6-36VDC 2mm Сензор Префрлате Обновено
LJ12A3-2-Z/BX/СЕКИРА/ОД/АЈ NPN/PNP НЕ/NC 3 Жици 6-36VDC 2mm Сензор Префрлате

Сензор Switch LJ12 A32Z / BX / СЕКИРА / ОД / АЈ NPN / PNP НЕ / NC 3 Жици 636 VDC 2mmИзлез : LJ12 A32Z / BX : NPN Нормално ОтворенLJ12 A32Z / СЕК

DEN 74.40
100 x 2,5 mm Дијаметар Serrated Совет Пролет Натоварени Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот Обновено Попусти
100 x 2,5 mm Дијаметар Serrated Совет Пролет Натоварени Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот

100 x 2,5 mm Дијаметар Serrated Совет Пролет Натоварени Тестирање Сонда Pin Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Тер

DEN 762.00 907.68
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Јапонски АЛПИТЕ бренд RK12 potentiometer A50K, ред на 6 стапки, 23MM оска долго Обновено
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Јапонски АЛПИТЕ бренд RK12 potentiometer A50K, ред на 6 стапки, 23MM оска долго

Обемот на отпорник 2 Инсталација на ветер Вертикален тип Оперативниот дел форма На хоризонтална оска Оп

DEN 203.52
DC 12v 12CH далечински управувач Вклучите Далечинското ON-OFF 1 предавателот + 1 ресивер со LED Светло PCB Одбор Бесплатен превозот 4012 Обновено Попусти
100 Компјутери 2,5 mm Дијаметар Рамен Совет Пролет Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот Обновено Попусти
100 Компјутери 2,5 mm Дијаметар Рамен Совет Пролет Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот

100 Компјутери 2,5 mm Дијаметар Рамен Совет Пролет Тестирање Сонда Pin Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Тер

DEN 593.00 705.60
SP2110/S-SY2112/P, Машки и женски 3-pin водоотпорен конектор, 3 pin кабел конектор 3 pin, Инверзија водоотпорен Конектор, IP68 Обновено Попусти
SP2110, Машки и женски, 7 pin конектор водоотпорен ,Робот моќ конектор 7 pin, прашина маска, водоотпорен и dustproof конектор Обновено Попусти
Нови N Женски Џек орев Приклучок за Префрлување CRC9 Десен Агол Конектор RG178 трговија на Големо 15CM 6 Адаптер Обновено
5 Парчиња 10-18x3W 650mA LED Драјвер 30W 40W DC30-60V Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Powr Понуда За Floodlight Обновено
5 Парчиња 10-18x3W 650mA LED Драјвер 30W 40W DC30-60V Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Powr Понуда За Floodlight

Модел : 1018x3 W ( 1018 серија 2 паралелни )Моќност : 40 WВлезен Напон : AC85277 VИзлезен Напон : DC3060 VИзлезна Струја : 650m

DEN 1440.00
QFP48 TQFP48 LQFP48 да DIP48 Програмирање Штекер Теренот 0.5 mm IC Големината на Телото 7x7mm FPQ-48-0.5-06 Тест Приклучок Адаптер Обновено
TQFP44 FQFP44 QFP44 да DIP44 Горат во Штекер OTQ-44-0.8-14 Теренот 0.8 mm IC Големината на Телото 10x10mm Отвори Врвот Тест Адаптер Обновено Попусти
QFN60 MLF60 IC Тест Приклучок Теренот 0.4 mm IC549-0604-009-G Горат во Штекер Clamshell Чип Size 8*8 Флеш Адаптер Програмирање Socket Обновено
Топ DC 12V-48V Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи 30A Реле Широк Напон Приемник & 433Mhz Предавателот Нудат 4 Изберете Стил За Обновено Попусти
QFN20 MLF20 WLCSP20 да DIP20 Програмирање Приклучок Адаптер Pin Теренот 0.5 mm IC Големината на Телото 4x4mm IC550-0204-009-G Тест Приклучок Обновено Попусти
Бесплатен Превозот 1Channel Далечински Управувач за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА AC напон 220V 110V Далечински Switch Контролер За Светлина Обновено Попусти
2 Парчиња Продолжување Кабелот MCX Plug Машки да MCX Машки Десен Агол Конектор Pigtail Кабел RG316 25CM Обновено
2 Парчиња Продолжување Кабелот MCX Plug Машки да MCX Машки Десен Агол Конектор Pigtail Кабел RG316 25CM

Продолжување кабел MCX plug машки десен агол да се MCX машки десен агол конектор pigtail кабел RG316 25 CMФункција : К

DEN 182.40
MITI AC220V 110V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Системот,8CH Предавателот + 8 X Примачи,за да се Префрлате/Еден,315/433.92 Обновено Попусти
SP28TA-ZM 90 степени лактот водоотпорен конектор 3/5/7/9/10/12/16/19/24Pin IP67 кабел конектор Машки plug & Femal socket Обновено Попусти
SP28TA-ZM 90 степени лактот водоотпорен конектор 3/5/7/9/10/12/16/19/24Pin IP67 кабел конектор Машки plug & Femal socket

Спецификација параметар Школка материјал : термопластични PA66 Изолатор : термопластични PPS висока темпе

DEN 139.68
QFN32 MLF32 Програмирање Штекер IC Тест Приклучок Горат во Штекер Clamshell Чип Големина 5*5 Pin Теренот 0.4 mm Флеш Конектор Обновено
Пенливи 1pcs Една Дупка Fuchsia 38mm Кристал Лустерот Maple Leaf Приврзоци За Свадба Насоки Стакло Светилка Приврзоци Обновено Попусти
1PC 3G антенски адаптер CRC9 машки директно да RP SMA машки plug pigtail кабел RG178 15cm трговија на големо Обновено
1PC 3G антенски адаптер CRC9 машки директно да RP SMA машки plug pigtail кабел RG178 15cm трговија на големо

Нови RPSMA Машки Plug Switch CRC9 Машки Приклучок директно RF coax кабел RG178 трговија на Големо 15 CM 6" АдаптерОпис : 100%

DEN 144.96