QFP48 TQFP48 LQFP48 да DIP48 Програмирање Штекер Теренот 0.5 mm IC Големината на Телото 7x7mm FPQ-48-0.5-06 Тест Приклучок Адаптер

QFP48 TQFP48 LQFP48 да DIP48 Програмирање Штекер Теренот 0.5 mm IC Големината на Телото 7x7mm FPQ-48-0.5-06 Тест Приклучок Адаптер

DEN 950.40

Обновено

Достапно за вашата нарачка


.
Функција :
* 100% сосема нов и висок Квалитет и duarable
* Тестирани пред превозот
* Лесен за употреба
* * * Техничка помош и datasheet се достапни ако треба .
* ние сме на оригиналниот производител и добредојде некој да биде нашата дистрибуција агенти
* Професионална производителот во сите видови на IC чип тестирање приклучоци и адаптери.
Повеќе Количини со ПОНИСКА ЦЕНА!
* Повеќе видови на приклучоци и адаптери за e MMC , e MCP , СОП , SSOP , TSSOP , QFP , QFN , BGA , SOT , MSOP , DFN и да ги прилагодите на дизајн , за кориснички приклучок и повеќе информации за производот детали , ве молиме да бидат слободни да контакт .
Спецификација и Димензија :
* Тип : Тест & Програмирање Приклучок ( со пхб )
* Пакет : QFP48 , TQFP48 , LQFP48
* Pin Стр чеша : 0.5 mm
* Pin Грофот : 48 иглички
* Применливи IC големината на телото : 7x7 mm
* IC совет-да-совет : 9x9 mm
Пакетот Вклучува :
* QFP48-0.5 адаптер 1 парче

Бренд Име: KZT
Број На Модел На: QFP48 Тест & Програмирање Socket
Тип: Тест & Програмирање Приклучок ( со пхб )
Пакет: QFP48 , TQFP48 , LQFP48
Pin Теренот: 0.5 mm
Pin Count: 48 иглички
Применливи IC големината на телото: 7x7 mm
IC совет-да-совет: 9x9 mm
Структура: Clamshell
Животен век: Од 15.000 пати
Модел: FPQ-48-0.5-06

Најдобри предлози во категоријата

5 Парчиња 10-18x3W 650mA LED Драјвер 30W 40W DC30-60V Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Powr Понуда За Floodlight Обновено
5 Парчиња 10-18x3W 650mA LED Драјвер 30W 40W DC30-60V Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Powr Понуда За Floodlight

Модел : 1018x3 W ( 1018 серија 2 паралелни )Моќност : 40 WВлезен Напон : AC85277 VИзлезен Напон : DC3060 VИзлезна Струја : 650m

DEN 1440.00
MITI AC220V 110V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Системот,8CH Предавателот + 8 X Примачи,за да се Префрлате/Еден,315/433.92 Обновено Попусти
Бесплатен Превозот 1Channel Далечински Управувач за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА AC напон 220V 110V Далечински Switch Контролер За Светлина Обновено Попусти
Оригинални нови Германија увоз 3pin 12A големи микро прекинувач копчето патување граница вклучите често отворен нормално затворен Обновено Попусти
2 ПАРЧИЊА RP-SMA Машки Plug Право Агол се Префрлите RP-SMA Машки Plug ST RG178 Кабел 15CM 6 Адаптер за промет на Големо Брзо Брод Обновено Попусти
LJ30A3-15-Z/EX-G/DX-G Авијација Plug 2 Жици НЕ/NC 36VDC Сензор Префрлате Обновено
LJ30A3-15-Z/EX-G/DX-G Авијација Plug 2 Жици НЕ/NC 36VDC Сензор Префрлате

Сензор Switch LJ30 A315Z / EXG / DXG Авијација Plug 2 Жици НЕ / NC 36 VDCИзлез : LJ30 A315Z / EXG : Нормално ОтворенLJ30 A315Z / DXG : Нормале

DEN 399.36
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Јапонски АЛПИТЕ бренд RK12 potentiometer A50K, ред на 6 стапки, 23MM оска долго Обновено
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Јапонски АЛПИТЕ бренд RK12 potentiometer A50K, ред на 6 стапки, 23MM оска долго

Обемот на отпорник 2 Инсталација на ветер Вертикален тип Оперативниот дел форма На хоризонтална оска Оп

DEN 203.52
DC 12v 12CH далечински управувач Вклучите Далечинското ON-OFF 1 предавателот + 1 ресивер со LED Светло PCB Одбор Бесплатен превозот 4012 Обновено Попусти
AC напон 220V 30A 315MHZ 1CH Безжични RF Далечински Управувач Switch Црна Предавателот AB Копчиња + Примачите Топла Продажба 4020 Обновено Попусти
QFN8 MLF8 Горат во Штекер Отвори Врвот Pogo Pin IC Тест Приклучок Теренот 1.27 mm Чип Големина 5*6 Флеш Адаптер Програмирање Socket Обновено Попусти
Пенливи 1pcs Една Дупка Fuchsia 38mm Кристал Лустерот Maple Leaf Приврзоци За Свадба Насоки Стакло Светилка Приврзоци Обновено Попусти
QFN20 MLF20 WLCSP20 да DIP20 Програмирање Приклучок Адаптер Pin Теренот 0.5 mm IC Големината на Телото 4x4mm IC550-0204-009-G Тест Приклучок Обновено Попусти
QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок /Програмер Адаптер / Горат-во Штекер QFN48-0.4 Обновено Попусти
QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок /Програмер Адаптер / Горат-во Штекер QFN48-0.4

QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок / Програмер Адаптер / Горатво Штекер (QFN480.4)Вовед : 1 Производот Употреб

DEN 2411.00 2678.40
SP2110/S-SY2112/P, Машки и женски 3-pin водоотпорен конектор, 3 pin кабел конектор 3 pin, Инверзија водоотпорен Конектор, IP68 Обновено Попусти
100 x 2,5 mm Дијаметар Serrated Совет Пролет Натоварени Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот Обновено Попусти
100 x 2,5 mm Дијаметар Serrated Совет Пролет Натоварени Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот

100 x 2,5 mm Дијаметар Serrated Совет Пролет Натоварени Тестирање Сонда Pin Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Тер

DEN 762.00 907.68
100 Компјутери 2,5 mm Дијаметар Рамен Совет Пролет Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот Обновено Попусти
100 Компјутери 2,5 mm Дијаметар Рамен Совет Пролет Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот

100 Компјутери 2,5 mm Дијаметар Рамен Совет Пролет Тестирање Сонда Pin Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Тер

DEN 593.00 705.60