QFN32 MLF32 Програмирање Штекер IC Тест Приклучок Горат во Штекер Clamshell Чип Големина 5*5 Pin Теренот 0.4 mm Флеш Конектор

QFN32 MLF32 Програмирање Штекер IC Тест Приклучок Горат во Штекер Clamshell Чип Големина 5*5 Pin Теренот 0.4 mm Флеш Конектор

DEN 2294.40

Обновено

Достапно за вашата нарачка


. QFN32 MLF32 Програмирање Штекер IC Тест Приклучок Горат во Штекер Clamshell Чип Големина 5*5 Pin Теренот 0.4 mm Флеш Конектор
Вовед :
1. Производот Употреба : програмер приклучок , тест приклучок , горат и тест за чип QFN32
2. Применливи Пакет : QFN32 , pin теренот 0.4 mm
2. Спецификација и Димензија :
а) Тип : QFN32-0.4
б) Pin теренот : 0.4 mm
в) Pin Грофот : 32
г) Применуваат IC Тело Димензија : 5*5 mm
Ние'повторно на оригиналниот производител , имаме најниска конкурентни цени , најкус обработка на време да се гарантира . Ако сакате серија купувањето , ве молиме контактирајте со нас за истрага , ние може да ви даде попуст !

Бренд Име: KZT
Број На Модел На: QFN32 Горат во Штекер
Тип: QFN32 Горат во Штекер
pin: 32
Pin Теренот: 0.4 mm
Применливи IC Тело Димензија: 5*5 mm
Структура: Clamshell
pcb: без PCB

Најдобри предлози во категоријата

DC 12v 12CH далечински управувач Вклучите Далечинското ON-OFF 1 предавателот + 1 ресивер со LED Светло PCB Одбор Бесплатен превозот 4012 Обновено Попусти
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Јапонски АЛПИТЕ бренд RK12 potentiometer A50K, ред на 6 стапки, 23MM оска долго Обновено
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Јапонски АЛПИТЕ бренд RK12 potentiometer A50K, ред на 6 стапки, 23MM оска долго

Обемот на отпорник 2 Инсталација на ветер Вертикален тип Оперативниот дел форма На хоризонтална оска Оп

DEN 203.52
QFN8 MLF8 Горат во Штекер Отвори Врвот Pogo Pin IC Тест Приклучок Теренот 1.27 mm Чип Големина 5*6 Флеш Адаптер Програмирање Socket Обновено Попусти
2 Парчиња Нивото на Водата Сензор Плови Switch ZP4510 за Аквариум Пумпа Контрола Обновено
2 Парчиња Нивото на Водата Сензор Плови Switch ZP4510 за Аквариум Пумпа Контрола

Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр : ZP4510;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W Max Преф

DEN 144.00
100 Компјутери 2,5 mm Дијаметар Рамен Совет Пролет Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот Обновено Попусти
100 Компјутери 2,5 mm Дијаметар Рамен Совет Пролет Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот

100 Компјутери 2,5 mm Дијаметар Рамен Совет Пролет Тестирање Сонда Pin Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Тер

DEN 593.00 705.60
Брод switch рокер switch бран се префрлите девет нозе вториот степен на пренос 9 нозете 3 датотека се префрлите KCD7-303 * 3 Обновено Попусти
QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок /Програмер Адаптер / Горат-во Штекер QFN48-0.4 Обновено Попусти
QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок /Програмер Адаптер / Горат-во Штекер QFN48-0.4

QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок / Програмер Адаптер / Горатво Штекер (QFN480.4)Вовед : 1...

DEN 2411.00 2678.40
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ тип 100KG potentiometer со RK14 midpoint Обновено
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ тип 100KG potentiometer со RK14 midpoint

Електронски дистрибутер специјализираат во продажбата на различни увезени електронски компоненти, ка

DEN 203.52
MITI AC220V 110V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Вклучите Системот,8CH Предавателот + 8 X Примачи,за да се Префрлате/Еден,315/433.92 Обновено Попусти
QFN20 MLF20 WLCSP20 да DIP20 Програмирање Приклучок Адаптер Pin Теренот 0.5 mm IC Големината на Телото 4x4mm IC550-0204-009-G Тест Приклучок Обновено Попусти
Насловна Автоматизација DC 12V 1CH Далечински Управувач Светлина Switch RF Портата гаражни врати 1 Предавател и 3 Приемник 4003 Обновено Попусти
2 ПАРЧИЊА RP-SMA Машки Plug Право Агол се Префрлите RP-SMA Машки Plug ST RG178 Кабел 15CM 6 Адаптер за промет на Големо Брзо Брод Обновено Попусти
RJ45 водоотпорен конектор приклучоци,RJ45 женски конектори, Ethernet приклучок,IP65, панел планината RJ45 приклучок Обновено Попусти
RJ45 водоотпорен конектор приклучоци,RJ45 женски конектори, Ethernet приклучок,IP65, панел планината RJ45 приклучок

ве молиме испратената порака да ни кажете каков сакате, кога ќе се направи нарачка! Ако сте заинтересира

DEN 196.00 230.40
SP2110/S-SY2112/P, Машки и женски 3-pin водоотпорен конектор, 3 pin кабел конектор 3 pin, Инверзија водоотпорен Конектор, IP68 Обновено Попусти
QFP32 TQFP32 LQFP32 Горат во Штекер Pin Теренот 0.5 mm IC Големината на Телото 5x5mm IC51 - 0324-805 Clamshell Тест Приклучок Адаптер Обновено Попусти
5 Парчиња 10-18x3W 650mA LED Драјвер 30W 40W DC30-60V Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Powr Понуда За Floodlight Обновено
5 Парчиња 10-18x3W 650mA LED Драјвер 30W 40W DC30-60V Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Powr Понуда За Floodlight

Модел : 1018x3 W ( 1018 серија 2 паралелни )Моќност : 40 WВлезен Напон : AC85277 VИзлезен Напон : DC3060 VИзлезна Струја : 650m

DEN 1440.00
Оригинални нови Германија увоз 3pin 12A големи микро прекинувач копчето патување граница вклучите често отворен нормално затворен Обновено Попусти
SP2110, Машки и женски, 7 pin конектор водоотпорен ,Робот моќ конектор 7 pin, прашина маска, водоотпорен и dustproof конектор Обновено Попусти
LJ18A3-8-Z/BX/СЕКИРА/ОД/АЈ 3 Жици M18 NPN/PNP/НЕ/NC DC6-36V Сензор Префрлате Обновено
LJ18A3-8-Z/BX/СЕКИРА/ОД/АЈ 3 Жици M18 NPN/PNP/НЕ/NC DC6-36V Сензор Префрлате

Сензор Switch LJ18 A38Z / BX / СЕКИРА / ОД / АЈ 3 Жици M18 NPN / PNP / НЕ / NC DC636 VИзлез тип на : LJ18 A38Z / BX : NPN Нормално ОтворенLJ18

DEN 91.68