16 интерфејс индустриски одделение USB 2.0 ХАБ центар ТФ-картичка У диск серија на тест податоци replicator

16 интерфејс индустриски одделение USB 2.0 ХАБ центар ТФ-картичка У диск серија на тест податоци replicator

DEN 3158.40

Обновено

Достапно за вашата нарачка


.
пакување листа : A-100 16-портен USB ХАБ 1 поставите; 1.5 метри висок квалитет на податоци на линија 1; 5 V / 3А висок квалитет нога безбедност напојување 1; Забелешка : За оние кои треба да го користите како копија машина бесплатно да се обезбеди сет на софтвер.

Број На Модел На: USB2.0 податоци replicator
A-100 16-портен USB HUB: 1 сет
1.5 метри висок квалитет на податоци на линија: 1 buc
5V/3А висок квалитет за безбедност на напојување: 1 buc
Ако треба податоци replicator/копирај податоци: ве молиме да контактирате со услуга за лице

Најдобри предлози во категоријата

SP28TA-ZM 90 степени лактот водоотпорен конектор 3/5/7/9/10/12/16/19/24Pin IP67 кабел конектор Машки plug & Femal socket Обновено Попусти
SP28TA-ZM 90 степени лактот водоотпорен конектор 3/5/7/9/10/12/16/19/24Pin IP67 кабел конектор Машки plug & Femal socket

Спецификација параметар Школка материјал : термопластични PA66 Изолатор : термопластични PPS висока темпе

DEN 139.68
WS2811 WS2812 WS2812B Контролер RF Мини LED Пиксели Контролер со Далечински управувач за 5V 12V 24V LED Пиксели Лента Светлина Обновено Попусти
2 ПАРЧИЊА BJ004 4MM Банана Приклучок Банана женски Plug / Штекер Никел позлатен Бакарни Жици Терминал 5 Бои Обновено Попусти
2 ПАРЧИЊА BJ004 4MM Банана Приклучок Банана женски Plug / Штекер Никел позлатен Бакарни Жици Терминал 5 Бои

Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку

DEN 82.00 85.92
SP2110, Машки и женски, 7 pin конектор водоотпорен ,Робот моќ конектор 7 pin, прашина маска, водоотпорен и dustproof конектор Обновено Попусти
Оригинални нови Германија увоз 3pin 12A големи микро прекинувач копчето патување граница вклучите често отворен нормално затворен Обновено Попусти
QFP48 TQFP48 LQFP48 да DIP48 Програмирање Штекер Теренот 0.5 mm IC Големината на Телото 7x7mm FPQ-48-0.5-06 Тест Приклучок Адаптер Обновено
QFN60 MLF60 IC Тест Приклучок Теренот 0.4 mm IC549-0604-009-G Горат во Штекер Clamshell Чип Size 8*8 Флеш Адаптер Програмирање Socket Обновено
100 Компјутери P11-Со 1.4 mm Кол Конкавна Совет Пролет Тест Сонда Pin Бесплатен превозот Обновено Попусти
100 Компјутери P11-Со 1.4 mm Кол Конкавна Совет Пролет Тест Сонда Pin Бесплатен превозот

100 Компјутери P11Со 1.4 mm Кол Конкавна Совет Пролет Тест Сонда Pin Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин &

DEN 325.00 387.36
1PCS BP010 4MM Банана Приклучок Тест кабел 1meter никел-облечени бакар М4 Аудио конектор/plug Рог линија вклучите Аудио каблите Обновено Попусти
TQFP44 FQFP44 QFP44 да DIP44 Горат во Штекер OTQ-44-0.8-14 Теренот 0.8 mm IC Големината на Телото 10x10mm Отвори Врвот Тест Адаптер Обновено Попусти
100 x 2,5 mm Дијаметар Serrated Совет Пролет Натоварени Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот Обновено Попусти
100 x 2,5 mm Дијаметар Serrated Совет Пролет Натоварени Тестирање Сонда Pin Бесплатен превозот

100 x 2,5 mm Дијаметар Serrated Совет Пролет Натоварени Тестирање Сонда Pin Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Тер

DEN 762.00 907.68
QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок /Програмер Адаптер / Горат-во Штекер QFN48-0.4 Обновено Попусти
QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок /Програмер Адаптер / Горат-во Штекер QFN48-0.4

QFN48 0.4 pin теренот IC Тест Приклучок / Програмер Адаптер / Горатво Штекер (QFN480.4)Вовед : 1 Производот Употреб

DEN 2411.00 2678.40
Флеш чип серија тестер за У диск флеш царинење втората класа или recyle чипови BGA152 BGA132 BGA100 BGA88 LGA52 TSOP48 Обновено Попусти
Флеш чип серија тестер за У диск флеш царинење втората класа или recyle чипови BGA152 BGA132 BGA100 BGA88 LGA52 TSOP48

Флеш чип серија тестер за У диск флеш царинење втората класа или recyle чипови BGA152 BGA132 BGA100 BGA88 LGA52 TSOP48Овој USB

DEN 3434.00 3816.00
DC 12v 12CH далечински управувач Вклучите Далечинското ON-OFF 1 предавателот + 1 ресивер со LED Светло PCB Одбор Бесплатен превозот 4012 Обновено Попусти
AC напон 220V 30A 315MHZ 1CH Безжични RF Далечински Управувач Switch Црна Предавателот AB Копчиња + Примачите Топла Продажба 4020 Обновено Попусти
QFP32 TQFP32 LQFP32 Горат во Штекер Pin Теренот 0.5 mm IC Големината на Телото 5x5mm IC51 - 0324-805 Clamshell Тест Приклучок Адаптер Обновено Попусти
PJ - 320 - б три нога печ приклучок за Слушалки Три нога печ Моно интерфејс 3.5 ММ аудио приклучок Обновено Попусти
2 ПАРЧИЊА RP-SMA Машки Plug Право Агол се Префрлите RP-SMA Машки Plug ST RG178 Кабел 15CM 6 Адаптер за промет на Големо Брзо Брод Обновено Попусти
SP2110/S-SY2112/P, Машки и женски 3-pin водоотпорен конектор, 3 pin кабел конектор 3 pin, Инверзија водоотпорен Конектор, IP68 Обновено Попусти
QFN32 MLF32 Програмирање Штекер IC Тест Приклучок Горат во Штекер Clamshell Чип Големина 5*5 Pin Теренот 0.4 mm Флеш Конектор Обновено