бесплатен превозот 1.4 м двојна линија parafoil змејот летечкиот алатки линија моќ плетенка едрење kitesurf виножито отворено играчки, спортски плажа

бесплатен превозот 1.4 м двојна линија parafoil змејот летечкиот алатки линија моќ плетенка едрење kitesurf виножито отворено играчки,

DEN 383.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Оваа змејот може да летаат надвор со нежно ветре.кога објавен тоа, ќе имаат чувство на танц со ветерот
За Нас :
Weifang Благодат-Hongyun Змејот компанија се наоѓа во Weifang, Shandong на змејот град во светот.
Место на потекло : Веи Fang Хонг Јун Kites Фабрика Weifang City Shandong Province China
Спецификација : Големина : 140cm со рачка и линија летање алатки
Материјал : Висок квалитет најлон ripstops Спорт зона двојна линија змејот
Бои : Како на сликата покажува висок квалитет најлон ripstop ткаенина двојна линија трик моќ змејот
Пакет : Kites може да биде укината, во Најлон кеса
Предност
1 : свитлива /трајни/летаат добро,звук изработка
2 : висок квалитет и прифатлива цена ,со контрола бар и линија
3 : здрав материјал и печатење , може да бидат сигурни
4 : CE/EN71certificates,многу peoplelike тоа ,со висок квалитет и летаат и се гарантира
5 : Конкурентна цена се секогаш достапни
6 : нашите цели : прво квалитет , конкурентна цена , најдобра услуга
7 : бесплатен превозот ,брзо услуги
Ви БЛАГОДАРИМЕ ЗА ИЗБОРОТ на Hong Yun Змејот Фабрика,на МОЈОТ ПРИЈАТЕЛ!
Забелешки : нежно ветре е соодветен ,Летање методи се слични како трик змејот, Кога змејот влече право тоа ќе летаат од лево, и влечење лево тоа ќе летаат да во право,Тоа може да имаат различни задачи летање во небото.
Клиентите надмоќ, квалитет и углед се нашите приоритети. Ние сме една од главните професионални змејот производители произведуваат разни видови на kites за 10 години,на пример, Трик Змејот,tradditional змејот,промотивни змејот,цртан филм змејот,животински змејот.

Пол: Унисекс
Предупредување: Не летаат во бура
Возраст Опсег: 8-11 Години,> 8 години,> 6 години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Бренд Име: Албатрос
Обликот: Долго
Тип На Објект: Сет
Kites Додаток Тип: Змејот Се Справи & Линија
Материјал: Најлон
Број На Модел На: 0009
Големина: 140cm
Бои: виножито бои
Материјал: Ripstop најлон
Внатрешниот пакет: Најлон кеса
Надворешниот Packge: картон торба
NW: 230g
Забелешка: Со Летање Алатки

Најдобри предлози во категоријата

2.2 m височина Божиќ гумени дрво декорација-гумени играчки Обновено
2.2 m височина Божиќ гумени дрво декорација-гумени играчки

3 D дизајн ќе бидат испратени до вас за потврда откако ќе поставите цел и пред производството,ако не сте з

DEN 23040.00
Бесплатен превозот ! 0.8 мм ПВЦ Топла Продажба Гумени Топки Вода Топката Zorb Топката Цена да Одиме На Вода Топка За Продажба Обновено Попусти
ПВЦ Одиме На Вода Ролери,Воздух Тесни ПВЦ Гумени ролки,0.8 мм пвц Кина Фабрика Евтини смешно вода ролки,Вода Играат Опрема Обновено Попусти
Отворено Забава Спортски НОВ 48 Инчи Двојна Линија Трик Kites / Пламен Змејот Со Рачка И Линија Добра Летање Обновено
гумени вода забава Обновено
гумени вода забава

Условите за испорака : од Страна на морето, со авион или Express7 Пакување : Силна ПВЦ церада торба надвор, те

DEN 14160.00
ПВЦ гумени слајд или гумени слајд со базен за продажба. Обновено Попусти
ПВЦ гумени слајд или гумени слајд со базен за продажба.

Гаранција : 3years8 Inflating тип : постојана воздух и запечатени воздухот се достапни за ПВЦ церада; постојана в

DEN 119117.00 126720.00
8Pcs/Пакет Две Лица, Три нозе Нога Врзани Јажиња Деца CooperationTraining Алатка Трка во Outdoor Sports Случаен Боја Обновено
8Pcs/Пакет Две Лица, Три нозе Нога Врзани Јажиња Деца CooperationTraining Алатка Трка во Outdoor Sports Случаен Боја

2, Ако се здоби со скршен пакет, ве молиме контактирајте со нас и го испрати на слика, ние ќе проблем рекон

DEN 720.00
8x3x4m оксфорд ткаенина гумени шатор за настан со слободни shiping и слободен воздушен компресор Обновено Попусти
8x3x4m оксфорд ткаенина гумени шатор за настан со слободни shiping и слободен воздушен компресор

55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со меѓународните стандарди страна крои, сликар

DEN 85277.00 90720.00
Гумени Месечината Кенгура производител Обновено
Гумени Месечината Кенгура производител

Посебна способност, конкурентна цена и добар квалитет Со нашата најдобра услуга.Техничка : Двоенлинија

DEN 35280.00
3m дијаметар гумени снежна топка фото кабина,гумени човечка големина снежна топка со 0.5 m дното Обновено
3m дијаметар гумени снежна топка фото кабина,гумени човечка големина снежна топка со 0.5 m дното

Ако сакате да ја прилагодите, ве молиме испратете ваша слика.П5 : Она што вид на гаранција да ви даде?Наши

DEN 26400.00
LED Скокање Joggle Звук Чувствителни на Вибрации Напојува Игра со Топка Деца Трепка Топката Играчка Обновено
LED Скокање Joggle Звук Чувствителни на Вибрации Напојува Игра со Топка Деца Трепка Топката Играчка

Вибрира, Светкави Смее Топката Тоа Jiggles & Giggles Сите Над Местото Прекрасен дизајн со светла боја, Инфектив

DEN 167.04
Гумени Дух Воздух танчерка/Infaltable небото танчерка/ноќта на вештерките windy човек,Жив дух воздух кукла за одмор Обновено Попусти
Гумени Дух Воздух танчерка/Infaltable небото танчерка/ноќта на вештерките windy човек,Жив дух воздух кукла за одмор

Дали е можно да се печати ништо на топки? A : Да,само нас контакт пред да го поставите цел,ние ќе се направи

DEN 28155.00 29952.00
5pcs Гумени Мулти Боја Коцки Надуени ПВЦ Сито Топла Играчки Фаза Реквизити Дете Роденден Услуги Деца Отворено Игра Играчка Обновено Попусти
zorb топката 2.5 M со дијаметар човековите хрчак топката 0.8 мм ПВЦ материјал отворено игра Обновено
zorb топката 2.5 M со дијаметар човековите хрчак топката 0.8 мм ПВЦ материјал отворено игра

Според искуството,развиените земји даночна стапка релативно пониски,земјите во развој даночна стапка

DEN 35952.00
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПО МОРЕ ПВЦ Гумени Слајд Скокање Куќа Гумени Кенгура Комбо Обновено
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПО МОРЕ ПВЦ Гумени Слајд Скокање Куќа Гумени Кенгура Комбо

55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со меѓународните стандарди страна крои, сликар

DEN 72000.00
Боја Случаен 1 Компјутер Трепкачко Светло До Spikey Топката Дете Nontoxic Spikey Висока Бие Топки Новина Сензорни Еж Топка Обновено Попусти
Бесплатен Превозот 2.5 m(98 инчи) Гигант ПВЦ Виножито Плажа Топката Надувување Плажа Топката за продажба Обновено