CLUCI 925 фунта сребрен ѓердан жените накит среќна ѕвезда Мачка кафез pendant

CLUCI 925 фунта сребрен ѓердан жените накит среќна ѕвезда Мачка кафез pendant

DEN 624.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


CLUCI 925 фунта сребрен ѓердан жените накит среќна ѕвезда Мачка кафез pendant Производ ID : SC081 SB Тежина : 2.19 грама Големина на : 20*9*10.3 мм Материјал : 925 sterling silver Категорија : кафез pendant Може да се поправи бисер големина : 8 mm (најголемата) Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако ја доби плаќање

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Парична казна
Бренд Име: CLUCI
Шарм Тип: Животни
Метал Печат: 925,Фунта
Страна Камен: Никој
Стил: Тренди
Број На Модел На: SC081SB-1
Certificate Type: NGTC
Метали Тип: Сребро.
Главниот Камен: Никој
Количина: едно парче кафез pendant (Не бисери, без синџири)
Поправи бисер големина(најголемата): 8 mm
Големина: 20*9*10.3 мм
Тежина: 2.19 g

Најдобри предлози во категоријата

6.5 MM Круг CZ Фунта Сребро 925 Позлатен Бело Злато Ангажман Свадба Прстен Обновено Попусти
6.5 MM Круг CZ Фунта Сребро 925 Позлатен Бело Злато Ангажман Свадба Прстен

Метал : Стерлинг Сребро 925 Позлатен Бело Злато Печат : 925 Вкупно Грам Тежина : 2,4 g Прстен Големина : 6.5 Поста

DEN 2978.00 3504.00
ZHHIRY Природни Пурпурна Аметист скапоцен камен Хривнија Вистински Солидна 925 Sterling Silver Вистински скапоцен камен Нараквици За Жените Обновено Попусти
Bkuan 925 sterling silver со природни sapphire хривнија Обновено
Bkuan 925 sterling silver со природни sapphire хривнија

Име : 925 sterling silver со природни sapphire хривнија боја : Природна sapphire Добар квалитет мода коњ око форма Допрете

DEN 10320.00
3.3x1.3cm Природен Мраз на калцедон Зелен грав pendant Бела зелена и розова Ахат калцедон Накит за жена и маж Обновено
Класичен Природен Бисер Студ Обетки за Жените Свадба Накит Подароци 8-9MM Слатководни Бисери 925 Sterling Silver Earring FEIGE Обновено Попусти
Ретро додатоци ѓердан женски правец џемпер синџир долго став pendant Dongling jade декоративни мода украси накит Обновено
LAMOON 6mm Природни Плоштадот Намали Peridot 925 Sterling Silver Едноставна Ангажман Прстен Жените Накит S925 LMRI037 Обновено Попусти
LAMOON 6mm Природни Плоштадот Намали Peridot 925 Sterling Silver Едноставна Ангажман Прстен Жените Накит S925 LMRI037

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Peridot>>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Едноставен Peridot Engagenment Прстен【Главниот Камен】 : 6mm Плошта

DEN 543.00 905.28
Hongye 2018 Моден Стил Висок Квалитет на Природните Слатководни Бисер 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Накит цвет за Жени Обновено Попусти
14k Злато 1.97 ctw Природни Смарагд & Дијамант Ангажман Vinage Прстен парична Казна Накит Обновено
14k Злато 1.97 ctw Природни Смарагд & Дијамант Ангажман Vinage Прстен парична Казна Накит

Бренд Cai Mao Накит Име Емералд Златен Прстен Главниот Камен1.21 кт Природни Емералд (За 5x7 MM)Боја : Зелена / Ј

DEN 57600.00
LAMOON TearDrop Природни Топаз Аметист 925 Sterling Silver Прилагодливи Прстен S925 парична Казна Накит за Жените Свадба Подарок LMRI043 Обновено Попусти
Гроздобер Принцеза 8мм Солидна 14Kt Жолто Злато Црвено Гранат Прстен, 585 Злато Вистински скапоцен камен Ангажман Прстен WR13 Обновено Попусти
Jemmin Мода Жените Eearings Обрачот 925 Фунта Сребрен Накит Компонента Микро CZ Кристал, Отворајќи DIY Свадба Обетки за Подарок Обновено Попусти
Гроздобер Перница 14mm Солидна 14Kt Бело Злато Сини Топаз Прстен Вистински Камен парична Казна Накит за Подарок WU022 Обновено Попусти
Sinya вистински слатководни бисер pendant ѓердан за жените во рака полиран s925 фунта сребрена Кутија Синџири ѓердан накит за жените Обновено Попусти
CKK Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Три Генерации Dangle Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици Обновено Попусти
CKK Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Три Генерации Dangle Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици

Ние продаваме сите предмети на висок квалитет со најниска цена.Ве молиме имајте во предвид : Сите цени с

DEN 595.00 753.12
14K Жолто Злато 16.62 КТ Смарагд Намали Smoky Топаз Ангажман Дијамантски Прстен Обновено
14K Жолто Злато 16.62 КТ Смарагд Намали Smoky Топаз Ангажман Дијамантски Прстен

Бренд Cai Mao Накит Име Smoky Топаз Златен Прстен Главниот Камен16.62 кт Природни Smoky ТопазБоја : Кафена / Јаснос

DEN 33120.00
Вистински жолта обетки кристал, бренд мода сребро обетки citrine Обновено
Вистински жолта обетки кристал, бренд мода сребро обетки citrine

6 кт * 2 парчиња скапоцен камен Одделение или Боја : Жолта скапоцен камен Потекло : Кина скапоцен камен обр

DEN 1872.00