YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер накит поставите снегулка 925 фунта сребрен накит ѓердан обетки за жените подарок

YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер накит поставите снегулка 925 фунта сребрен накит ѓердан обетки за жените подарок

20 %

DEN 1248.00

DEN 1560.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовник
Ако цел денес,ние испрати кутија и сребро платно како подарок!!!
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Парична казна
Сертификат Број: ---
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Страна Камен: Други Вештачки материјал
Бренд Име: YIKALAISI
Повод: Партија
Обликотшема: Растенијата
Метал Печат: 925,Фунта
Главниот Камен: бисер
Стил: Тренди
Certificate Type: CNAS
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
Број На Модел На: Бесплатен превозот
Големина На Бисер: 9-10/11-12 mm
Материјал: природните слатководни бисер
бисер големина: 9-10/11-12 mm
бисер pendant должина: 45см
Метал: 925 sterling silver/циркони
Други: ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме

Најдобри предлози во категоријата

Природни зелени калцедон Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски луксузен голем за мажи жени партија парична Обновено Попусти
14k Злато 1.97 ctw Природни Смарагд & Дијамант Ангажман Vinage Прстен парична Казна Накит Обновено
14k Злато 1.97 ctw Природни Смарагд & Дијамант Ангажман Vinage Прстен парична Казна Накит

Бренд Cai Mao Накит Име Емералд Златен Прстен Главниот Камен1.21 кт Природни Емералд (За 5x7 MM)Боја : Зелена / Ј

DEN 57600.00
Ретро додатоци ѓердан женски правец џемпер синџир долго став pendant Dongling jade декоративни мода украси накит Обновено
Гроздобер Два Камења Круша 5x7mm 14Kt Жолто Злато Tanzanite Прстен WU021 Обновено Попусти
Гроздобер Два Камења Круша 5x7mm 14Kt Жолто Злато Tanzanite Прстен WU021

Имајте предвид сите дизајн модификација ќе бара дополнителна недела за да се заврши.2) Дизајн Измена : Си

DEN 21204.00 22320.00
LAMOON TearDrop Природни Топаз Аметист 925 Sterling Silver Прилагодливи Прстен S925 парична Казна Накит за Жените Свадба Подарок LMRI043 Обновено Попусти
MELE Природни гранат сребрен прстен, 13mm и 10мм за цвеќиња големина, полн камен сечење оган, поубаво отколку слики покажаа Обновено Попусти
ZHHIRY Природни Пурпурна Аметист скапоцен камен Хривнија Вистински Солидна 925 Sterling Silver Вистински скапоцен камен Нараквици За Жените Обновено Попусти
Leige Накит Лабораторија Смарагд Прстен Ангажман Прстен Овална Намали Зелена Скапоцен Камен Солидна 925 Sterling Silver Може Да Birthstone Обновено Попусти
Гроздобер Перница 14mm Солидна 14Kt Бело Злато Сини Топаз Прстен Вистински Камен парична Казна Накит за Подарок WU022 Обновено Попусти
Гроздобер Два Камења Круша 5x7mm 14Kt Жолто Злато Tanzanite Прстен WU020 Обновено Попусти
Гроздобер Два Камења Круша 5x7mm 14Kt Жолто Злато Tanzanite Прстен WU020

Нема враќање е дадена ако дефект е предизвикан од злоупотреба на купувачи Купувачот е одговорно за цена

DEN 21204.00 22320.00
3.3x1.3cm Природен Мраз на калцедон Зелен грав pendant Бела зелена и розова Ахат калцедон Накит за жена и маж Обновено
14K Жолто Злато 16.62 КТ Смарагд Намали Smoky Топаз Ангажман Дијамантски Прстен Обновено
14K Жолто Злато 16.62 КТ Смарагд Намали Smoky Топаз Ангажман Дијамантски Прстен

Бренд Cai Mao Накит Име Smoky Топаз Златен Прстен Главниот Камен16.62 кт Природни Smoky ТопазБоја : Кафена / Јаснос

DEN 33120.00
CKK Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Три Генерации Dangle Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици Обновено Попусти
CKK Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Три Генерации Dangle Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици

Ние продаваме сите предмети на висок квалитет со најниска цена.Ве молиме имајте во предвид : Сите цени с

DEN 595.00 753.12