YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер chokers ѓердан 6-7mm бисер 925 фунта сребрен накит за жените најдобрите подароци

YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер chokers ѓердан 6-7mm бисер 925 фунта сребрен накит за жените најдобрите подароци

40 %

DEN 881.00

DEN 1468.80

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Природен бисер е Принцезата Дијана е фаворит,исто така, е најдобриот подарок за себе,пријателите,мама и љубовник
Ако нарачате повеќе,ќе можат да уживаат во забава или попуст!!!
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Гем Боја: Бела
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Парична казна
Pendant Големина: 9mm
Сертификат Број: ---
Обликотшема: Капка Вода
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Синџир Тип: Јаже, Верига
Бренд Име: YIKALAISI
Повод: Партија
Метал Печат: 925,Фунта
Страна Камен: Никој
Главниот Камен: бисер
Стил: Тренди
Certificate Type: CNAS
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Број На Модел На: Бесплатен превозот
Должина: 45+3cm
Материјал: природните слатководни бисер
бисер големина: 6-7 mm/9 mm
Метал: 925 Sterling silver
Други: ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме

Најдобри предлози во категоријата

Leige Накит Лабораторија Смарагд Прстен Ангажман Прстен Овална Намали Зелена Скапоцен Камен Солидна 925 Sterling Silver Може Да Birthstone Обновено Попусти
Jemmin Круг Мазна Обрачот Обетки за Жените Накит Правење на Високо-Одделение 925 Sterling Silver Бренд за Накит за Божиќ DIY Bijiux Обновено Попусти
пинк Rhodochrosite круг фацетирани 14-20mm ѓердан 18inch трговија на големо и монистра природата FPPJ жена 2017 Обновено
пинк Rhodochrosite круг фацетирани 14-20mm ѓердан 18inch трговија на големо и монистра природата FPPJ жена 2017

материјал : Rhodochrositeоблик : тркалезна фацетиранибоја : розевадолжина : 18inchголемина : 1420mmова се покаже слик

DEN 1248.00
14K Жолто Злато 16.62 КТ Смарагд Намали Smoky Топаз Ангажман Дијамантски Прстен Обновено
14K Жолто Злато 16.62 КТ Смарагд Намали Smoky Топаз Ангажман Дијамантски Прстен

Бренд Cai Mao Накит Име Smoky Топаз Златен Прстен Главниот Камен16.62 кт Природни Smoky ТопазБоја : Кафена / Јаснос

DEN 33120.00
LAMOON TearDrop Природни Топаз Аметист 925 Sterling Silver Прилагодливи Прстен S925 парична Казна Накит за Жените Свадба Подарок LMRI043 Обновено Попусти
MELE Природни гранат сребрен прстен, 13mm и 10мм за цвеќиња големина, полн камен сечење оган, поубаво отколку слики покажаа Обновено Попусти
CKK Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Три Генерации Dangle Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици Обновено Попусти
CKK Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Три Генерации Dangle Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици

Ние продаваме сите предмети на висок квалитет со најниска цена.Ве молиме имајте во предвид : Сите цени с

DEN 595.00 753.12
Природен Мраз калцедон Guanyin pendant бела калцедон Guanyin Ѓердан pendant Накит за жена Обновено
Природен Мраз калцедон Guanyin pendant бела калцедон Guanyin Ѓердан pendant Накит за жена

Ахат ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Име : Ахат Ѓердан Pendant Материјал : Ахат за answer : ___________________________ Note : ако се откажа

DEN 374.40
Ретро додатоци ѓердан женски правец џемпер синџир долго став pendant Dongling jade декоративни мода украси накит Обновено
Гроздобер Принцеза 8мм Солидна 14Kt Жолто Злато Црвено Гранат Прстен, 585 Злато Вистински скапоцен камен Ангажман Прстен WR13 Обновено Попусти
14k Злато 1.97 ctw Природни Смарагд & Дијамант Ангажман Vinage Прстен парична Казна Накит Обновено
14k Злато 1.97 ctw Природни Смарагд & Дијамант Ангажман Vinage Прстен парична Казна Накит

Бренд Cai Mao Накит Име Емералд Златен Прстен Главниот Камен1.21 кт Природни Емералд (За 5x7 MM)Боја : Зелена / Ј

DEN 57600.00
Природни зелени џаспер камен Прстен, Природни скапоцен камен Прстен S925 sterling silver трендовски Домот круг жените партија подарок Накит Обновено Попусти
Гроздобер Перница 14mm Солидна 14Kt Бело Злато Сини Топаз Прстен Вистински Камен парична Казна Накит за Подарок WU022 Обновено Попусти
Природен бисер накит жените Свадба накит сетови сребро,убава вистински бисер накит сетови 925 за девојка роденден подарок бела Обновено Попусти