Leige Накит Лабораторија Смарагд Прстен Ангажман Прстен Овална Намали Зелена Скапоцен Камен Солидна 925 Sterling Silver Може Да Birthstone Ореол Прстен

Leige Накит Лабораторија Смарагд Прстен Ангажман Прстен Овална Намали Зелена Скапоцен Камен Солидна 925 Sterling Silver Може Да Birthstone

40 %

DEN 5184.00

DEN 8640.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.
Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Смарагд Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака.13 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
По Продажба На Услуги
1. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4.

Прстен Големина: Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја: Зелена
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Парична казна
Бренд Име: LeiGe Накит
Главниот Камен: Емералд
Стил: Симпатична/Романтичен
CertificateType: ЦВА
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Страна Камен: Други Вештачки материјал
Повод: Ангажирање
Број На Модел На: RPO68189-ЕМ
Поставување Тип: Prong поставување
Метал Печат: 925,Фунта
Прстени Тип: Свадба Бендови
Обликотшема: овална

Најдобри предлози во категоријата

CKK Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Три Генерации Dangle Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици Обновено Попусти
CKK Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Три Генерации Dangle Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици

Ние продаваме сите предмети на висок квалитет со најниска цена.Ве молиме имајте во предвид : Сите цени с

DEN 595.00 753.12
Jemmin Круг Мазна Обрачот Обетки за Жените Накит Правење на Високо-Одделение 925 Sterling Silver Бренд за Накит за Божиќ DIY Bijiux Обновено Попусти
пинк Rhodochrosite круг фацетирани 14-20mm ѓердан 18inch трговија на големо и монистра природата FPPJ жена 2017 Обновено
пинк Rhodochrosite круг фацетирани 14-20mm ѓердан 18inch трговија на големо и монистра природата FPPJ жена 2017

материјал : Rhodochrositeоблик : тркалезна фацетиранибоја : розевадолжина : 18inchголемина : 1420mmова се покаже слик

DEN 1248.00
14k Злато 1.97 ctw Природни Смарагд & Дијамант Ангажман Vinage Прстен парична Казна Накит Обновено
14k Злато 1.97 ctw Природни Смарагд & Дијамант Ангажман Vinage Прстен парична Казна Накит

Бренд Cai Mao Накит Име Емералд Златен Прстен Главниот Камен1.21 кт Природни Емералд (За 5x7 MM)Боја : Зелена / Ј

DEN 57600.00
ZHHIRY Природни Пурпурна Аметист скапоцен камен Хривнија Вистински Солидна 925 Sterling Silver Вистински скапоцен камен Нараквици За Жените Обновено Попусти
Природен Мраз ахат Бразил Црвено ахат Смее Буда pendant jade Буда маитреја pendant Накит за жена Обновено
Природен Мраз ахат Бразил Црвено ахат Смее Буда pendant jade Буда маитреја pendant Накит за жена

Ахат ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Име : Ахат Ѓердан Pendant Материјал : Ахат за answer : ___________________________ Note : ако се откажа

DEN 374.40
Природни зелени калцедон Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 sterling silver трендовски луксузен голем за мажи жени партија парична Обновено Попусти
Гроздобер Перница 14mm Солидна 14Kt Бело Злато Сини Топаз Прстен Вистински Камен парична Казна Накит за Подарок WU022 Обновено Попусти
Ретро додатоци ѓердан женски правец џемпер синџир долго став pendant Dongling jade декоративни мода украси накит Обновено
Гроздобер Два Камења Круша 5x7mm 14Kt Жолто Злато Tanzanite Прстен WU021 Обновено Попусти
Гроздобер Два Камења Круша 5x7mm 14Kt Жолто Злато Tanzanite Прстен WU021

Имајте предвид сите дизајн модификација ќе бара дополнителна недела за да се заврши.2) Дизајн Измена : Си

DEN 21204.00 22320.00
Природен Мраз калцедон Guanyin pendant бела калцедон Guanyin Ѓердан pendant Накит за жена Обновено
Природен Мраз калцедон Guanyin pendant бела калцедон Guanyin Ѓердан pendant Накит за жена

Ахат ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Име : Ахат Ѓердан Pendant Материјал : Ахат за answer : ___________________________ Note : ако се откажа

DEN 374.40