17 см супер високи потпетици, боја за појавување на риба устата сандали потпетици клубови во Европа и чевли пета Римски жените Танц Чевли

17 см супер високи потпетици, боја за појавување на риба устата сандали потпетици клубови во Европа и чевли пета Римски жените Танц Чевли

DEN 3552.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Чевли Големина: 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името: Возрасни
Спортски Чевли Тип: чевли за танц
Insole Материјал: PU
Пол: Жените
Танц Чевли Тип: Карактер чевли
Пета Висина: Висока (3 и нагоре)
Бренд Име: YIZHOULI
Пета Тип: Тенки Потпетици
Горниот Материјал: PU
Обвивка Материјал: PU
Outsole Материјал: Пластични
Затворање Тип: Чипка-Up
Чевли Ширина: Медиум(B,M)
Број На Модел На: G-114
Декорација: Тока
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање: Summer2016
Ниво На Пракса: Професионални
Со висок : 17cm
Платформа: 7cm

Најдобри предлози во категоријата

Новите Дами Бел Сатен Ballroom Латинска Самба Фудбалскиот Ceroc Танго Издржи Линија Танц Обновено Попусти
Новите Дами Бел Сатен Ballroom Латинска Самба Фудбалскиот Ceroc Танго Издржи Линија Танц

Материјали : Сатен Outsole : ВелурПета Висина : 3 видови на пета тип ( ако сте треба други високи потпетици...

DEN 1192.00 1727.52
Нов оглас топла продажба Пролет, есен Џунглата маскирна патики мажите и жените трчање 706 Обновено Попусти
Нов оглас топла продажба Пролет, есен Џунглата маскирна патики мажите и жените трчање 706

Ќе избришани поврзани маркетинг образец аспирација, и го поништил задржани образец Zhi со CTRL+Z 你删除了关联

DEN 1068.00 2015.52
2018 Бесплатен Превозот Нова џез танц чевли за возрасни и деца, удобно премиум Мека свинска Кожа Џез танц Чевли 4500 Обновено
Бесплатен Превозот Око-фаќање и Удобни Чевли за Танц Висока Пета Дами Фудбалскиот латино Танц Чевли Обновено
Бесплатен Превозот Око-фаќање и Удобни Чевли за Танц Висока Пета Дами Фудбалскиот латино Танц Чевли

Бесплатен Превозот Suphini Окофаќање и Удобни Чевли за Танц Висока Пета Дами Фудбалскиот латино Танц Чевли

DEN 4608.00
ZHENZU Мажите Момче Фудбалски Чевли Фудбал Чизми ТФ Хард Суд Патики Тренери Евра Големина 35-44 krampon futbol orjinal voetbalschoenen Обновено Попусти
Топли Зимски / Падне на Мажите Квалитет Бренд Воени Чизми Специјални Сили Пустината Тактички Battleboat Отворено Чевли Чизми за Снег Обновено Попусти
Трговија На Големо Тен Сатен Фудбалскиот Латино Ballroom Чевли Фудбалскиот Танц Чевли Ча Ча Чевли Големина 35,36,37,38,39,40,41 Обновено Попусти