100pcs Нова Златна Снегулка Божиќ Помине Уметност Decals 3d Помине Уметност Декорација Алатки Налепница Метали Парче Помине Sequin Додатоци

100pcs Нова Златна Снегулка Божиќ Помине Уметност Decals 3d Помине Уметност Декорација Алатки Налепница Метали Парче Помине Sequin Додатоци

11 %

DEN 63.00

DEN 71.04

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. 2) точки ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата е потврдено. Пакувани се Вклучени : 100pcs помине уметност декорација/1 торба. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ние и ветуваме дека ние ќе ви ги даде целосна наплата. Погоден За Professional или Home Нас Материјал : Метал Големина : 6x6mm Направи вашите нокти да изгледаат елеганција и посебни. Ние не може да гарантира пристигнувањето време, се надевам дека ќе можат да го разберат и да бидат трпеливи. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници). 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации или отворен спор ако имате било каков проблем со нашиот стока или услуга. 2) ве Молиме оставете порака при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина,и др. 6) превозот цена и објектот цената не вклучува никакви увозни даноци, давачки и давачки, купувачите се одговорни за царински давачки. Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фабрика за директна поддршка на големо, мешана серија Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети. Или не,ве молиме да се поправи тоа, пред да се изврши плаќање.

Тип На Објект: сјајот на ноктите
Материјал: Podwer
Количина: 1 кутија
НЕТО-WT.: 16g
Број На Модел На: Магијата Ласерски Сјајот На Ноктите
Место на Потекло: Кина
боја: Различни база на боја имаат различен ефект покажуваат
Стил: Strass Unha rhinestones Celular nailart сјајот камен
Состојба: Нови Пристигнување,Најновите,Висок Квалитет
Употреба: Совршен Holographic Ноктите Прашина Ласерски Holo Ноктите Пигмент
е-прилагодена: Yes
погоден: holographic хром diy лак метал во прав
Функција: 3D Помине Уметност Револвер метал pistola Accessoires
Тип: Нови Пристигне Хром лак Снег цвет Stic
Тип На Објект: Сјај Хром Помине Во Прав Огледало Во Прав

Најдобри предлози во категоријата

TCWB198 Прекрасни Shinning огледало пигмент,хром пигмент, камелеон Пигмент во прав за помине уметност Обновено Попусти
TCWB198 Прекрасни Shinning огледало пигмент,хром пигмент, камелеон Пигмент во прав за помине уметност

Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,

DEN 740.00 740.16
Мешани Големини 2000pcs Црвена/Siam Акрилик FlatBack Rhinestones Помине Уметност Сјајот Кристал За Нокти Алатки DIY Декорација Обновено Попусти
1/256 Мали Помине Уметност Сјајот Искра Holographic Сребрен Сјај во Прав Прашина 6g N101 Обновено Попусти
1/256 Мали Помине Уметност Сјајот Искра Holographic Сребрен Сјај во Прав Прашина 6g N101

За следење на број и следење на информацииАко изберете бесплатен превозот, јас т е без следење.Ако сака

DEN 58.00 72.00
10,000 компјутери Мешани Бои 4mm Смола Не амбуланта корегирање rhinestones flatback,Ноктите rhinestones Бесплатен Превозот Обновено Попусти
0.4 MM Ласерски Црвено Златна Боја holographic Сјај за нокти гел лак или Друг уметнички Декорација sequins Обновено Попусти
0.4 MM Ласерски Црвено Златна Боја holographic Сјај за нокти гел лак или Друг уметнички Декорација sequins

доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин Обично бесплатен превозот ќе биде

DEN 354.72
0.4 MM Ласерски Сина Боја holographic Сјајот прашина помине алатки или друг уметнички Декорација sequins Обновено Попусти
0.4 MM Ласерски Сина Боја holographic Сјајот прашина помине алатки или друг уметнички Декорација sequins

4 MM Ласерски Сина Боја holographic Сјајот на ноктите алатки или друг уметнички Декорација sequinsСјајот Големина

DEN 354.72
Мешани Големини 2000pcs Помине Кристал 2MM 3ММ 4MM 5MM Olivine Боја За Помине Уметност Сјај Strass Акрилик Материјал за Нега на Ноктите Обновено Попусти
2mm 05 Злато Прскање Боја Сјајот Spangles за Уметност и Ноктите декорација DIY sequins 1pack =50g Обновено Попусти
2mm 05 Злато Прскање Боја Сјајот Spangles за Уметност и Ноктите декорација DIY sequins 1pack =50g

Добредојдовте да контактирате со нас.Овие трошоци се на купувачот одговорност Обично бесплатен превоз

DEN 354.72
12 Бои Thermochromic Пигмент Термички Промена На Бојата На Ноктите Сјајот Во Прав Хром Bling Камелеон Пигмент Гел Ноктите Алатка 30 Обновено Попусти
TCWB197 Прекрасни Shinning огледало пигмент,хром пигмент, камелеон Пигмент во прав за помине уметност Обновено Попусти
TCWB197 Прекрасни Shinning огледало пигмент,хром пигмент, камелеон Пигмент во прав за помине уметност

TCWB197 Прекрасни Shinning огледало пигмент,хром пигмент, камелеон Пигмент во прав за помине уметностОбјектот

DEN 740.00 740.16
Мешани Големини 2000pcs Мода Сјајна Акрилик Помине Уметност Сјајот Шарм Сина циркон Кристал Помине Алатки DIY Убавина Декорација Обновено Попусти
0.4 MM Ласерски Слива Боја holographic Сјајот прашина помине алатки или друг уметнички Декорација sequins Обновено Попусти
0.4 MM Ласерски Слива Боја holographic Сјајот прашина помине алатки или друг уметнички Декорација sequins

Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас Ве молиме бидете сигурни дека

DEN 354.72
KADS Кинески 002 Бамбус Billow Облак Врв Цвет Нокти Декорација Печат Помине Печат полски Плоча Обновено Попусти
KADS Кинески 002 Бамбус Billow Облак Врв Цвет Нокти Декорација Печат Помине Печат полски Плоча

Карактеристики : 100% нов мало големина : 7*8 см Пакет Содржина : 1pc KADS Нови Пристигнување Помине Уметност Пе

DEN 144.00 239.52
2Sheets Црвена Сина Цвеќиња Нокти Налепници Жените Розова Ноктите Вода Decals Акварел Нокти Diy Пролет Моден Дизајн 2018 Салон Обновено Попусти