Долги Рамни Опашка Риболов Лебди Крап Склопот на Композитни Нано Bobbers 1-3# Flotador Pesca Риболов Додатоци Алатка Tackles (XN-09)

Долги Рамни Опашка Риболов Лебди Крап Склопот на Композитни Нано Bobbers 1-3 Flotador Pesca Риболов Додатоци Алатка Tackles (XN-09)

5 %

DEN 228.00

DEN 239.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Превозот :
1.Карбонски влакна лебдат нога,мала тежина itselfr.Изработка на висок квалитет на композитни нано материјали, голем и стабилен пловни.5 cm/ опашка должина : 24.
Вчитување Доведе Тежина : 2.0 mm
3# : Item должина : 51cm/ нога должина : 19.0 mm
Објектот Тежина : 0.Лебдат опашката е насликана со флуоресцентна боја,го прави јасен сигнал дури и на долго растојание.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.Кога се врати предметите.5 cm/ опашка должина : 24.
Ве молиме да го оценувате оваа трансакција
Објект како што е Опишано :
Комуникација :
Превозот На Ветер :
Инаку, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1-ѕвезда 3-ѕвезда повратни информации,ние ќе ги задоволство да се обезбеди задоволен решение.
Гаранција :
1.
Вашето задоволство е нашиот прв prority!
Ако примате налог и тоа е во добра состојба, ние ќе бидеме благодарни ако би ни остави 5-ѕвезда postitive повратни информации за трансакцијата.
Пакет големина : apprx.98 (#1), 1g (#2), 1.5 см/дијаметар : 12.4 mm/ опашка дијаметар : 0.5 cm/ тело должина : 6.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.0 mm
2# : Item должина : 50.
Долги Рамни Опашка Риболов Лебди Крап Склопот на Композитни Нано Bobbers 1-3# Flotador Pesca Риболов Додатоци Алатка Tackles (XN-09)
Карактеристики :
1.

боја: Големина 1, Големина 2, 3 Големина
Тип На Производ: Риболов Плови
Плови Тип: лебдечки плови
Материјал: Композитен Материјал
Тип: Риболов Плови
категорија: Вертикална Шамандура
Пластични Тип: Други
Позиција: Езеро
Лебдат Опашка Тип: Долга Опашка
Големина: See description
Обликот: Датум јама форма
Број На Модел На: #1,2,3

Најдобри предлози во категоријата

Smart Риболов Vib Мами 2.5 cm 1.75 g Тоне Тешко Мамка Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche A La Carpe Wobblers се Справи со Обновено Попусти
Smart Риболов Vib Мами 2.5 cm 1.75 g Тоне Тешко Мамка Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche A La Carpe Wobblers се Справи со

Smart Риболов Vib Мами 2.5 cm 1.75 g Тоне Тешко Мамка Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche A La Carpe Wobblers се Справи со​Спец

DEN 190.00 364.80
WDAIREN Нови Риболов Мами Minnow Чудак 11cm 11g Вештачки Јапонија Тешко Мамка Wobbler Swimbait Топла Модел Чудак Мамка 5 Бои МД-478 Обновено Попусти
MNFT 10PCS Црно Тело Бели Крилја Риболов на Пастрмка Може да Лета Суви Лета Buggs Риболов Муви Бас Риболов Фабрика Намамат Големина 10 Обновено Попусти
MNFT 10PCS [16] Зелена Quill Суви Лета Може да лета Нимфата за Мува Риболов на Пастрмка Платика Пан Риба Обновено Попусти
MNFT 10PCS [16] Зелена Quill Суви Лета Може да лета Нимфата за Мува Риболов на Пастрмка Платика Пан Риба

MNFT 10 PCS [16#] Зелена Quill Суви Лета Може да лета Нимфата за Мува Риболов на Пастрмка Платика Пан РибаИскусни

DEN 141.00 176.16
10 компјутери/set Риболов Плувка Плута Плови Жолта pesca Запалени Balsa Шамандура Дрво 1.5 g/8.3 cm Риболов Справи со Додатоци flotteur Обновено Попусти
MNFT 10PCS Портокал Нимфата Тело Летаат Mayfly Грешка за Пастрмка Летаат Риболов Намамат Мамка Намамат Куки 8 или 6 Обновено Попусти
MNFT 10PCS 10 Кафена и Златна Жолта Caddis Летаат Риболов Суви Лета Пастрмка Нимфата Летаат Сува Кука Лажни Намамат Обновено Попусти
12pcs цврст Метал Убодни Риболов Мами Кина Риболов Лажица Фабрика Мамка Со Силиконски Здолништа Saltwater Риболов Лажица Гума Убодни Обновено Попусти
YUDELI 500M 4 Насоки Супер Силен Јапонија Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 8LB 10LB 20LB 30LB 40LB Обновено Попусти
YUDELI 500M 4 Насоки Супер Силен Јапонија Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 8LB 10LB 20LB 30LB 40LB

Карактеристики : 1,4 Влакно ЈП линија, Полиестер влакна материјал 2, Стандарден линија број, обезбедување

DEN 824.00 866.88
5Pcs/многу Риболов спирала Мека Намамат Пастрмка Пластични Црв Мека Риба Море 12.5 cm 4.8 g на Вештачки Мамки Силикони за Риболов Peche Обновено Попусти
Топла Продажба 1pcs Врвот Вода Pesca Молив Риболов Намамат 7cm 5.7 г Тешко Пластични Глупости Мамки Iscas Artificiais Swimbait Риболов Обновено Попусти
Mmlong 10cm 6 Сегменти Swimbait Риболов Мами AL01A 18.3 g Мали Мамка Полека Тоне Isca Тешко Crankbait Wobbler се Справи со Pesca Обновено Попусти
Mmlong 10cm 6 Сегменти Swimbait Риболов Мами AL01A 18.3 g Мали Мамка Полека Тоне Isca Тешко Crankbait Wobbler се Справи со Pesca

ве молиме почекајте за вашиот парцела трпеливо.Во случај на некои објекти надвор од акциите,ќе организи

DEN 202.00 234.24
Mmlong 63mm Мали Вештачки Риболов Намамат ML03A-1 4.6 g Lifelike Swimbait Бавно Тоне Crankbait Тешко VMC Кука Риби на Мамка Wobblers Обновено Попусти
Mmlong 63mm Мали Вештачки Риболов Намамат ML03A-1 4.6 g Lifelike Swimbait Бавно Тоне Crankbait Тешко VMC Кука Риби на Мамка Wobblers

Контакт со нас на : Ние сме вистински производителот Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем и да

DEN 193.00 239.04
12 кука рака врзана смола мравка летаат риболов намамат риболов муви mwb002 Обновено Попусти
MNFT 1 100yards Прозрачна Летаат Врзување Линија Предиво за Лета Намамат Главата Тело Украсување Sabiki Екипаж Летаат Прави Зелена Жолта Обновено Попусти