Голем Фан Highlighter Во Прав Со Четка Едно Парче Шминка Фондацијата Руменило Blusher Четки Убавина Алатки Прашина Почиста

Голем Фан Highlighter Во Прав Со Четка Едно Парче Шминка Фондацијата Руменило Blusher Четки Убавина Алатки Прашина Почиста

8 %

DEN 87.00

DEN 95.04

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Голем Фан Highlighter Во Прав Со Четка Едно Парче Шминка Фондацијата Руменило Blusher Четки Убавина Алатки Прашина Почиста
Advant возраст : 100% Сосема нов и висок квалитет . Целосна покриеност со вашиот прав или минерална шминка фондации Влакната ви даде беспрекорна покриеност на вашата фондација, руменило, и доработка во прав се Користи за примена на минерални фондацијата, течни фондацијата и, исто така, руменило Совршен за двете професионална употреба или лична употреба
Карактеристики :
Стилски и преносни фондацијата четка за практично користење.
Изработени од мек, најлон косата, нема да ја иритираат кожата.
Лесно да се држиме прав, ви обезбедува природна и нежна шминка.
Одлично за лице во прав, руменило, контура, руменило примена.
Погоден за професионална употреба или домашна употреба.
Спецификации :
Предмет : Шминка Четка
Четка Глава : Вештачки влакна
Се Справи Со : Пластика
Боја : Како на сликата
Големина : app 20cm долго, стан 10cm за коса широк
Одржување : Миење со благ детергент и сува во сенка од виси до

Бренд Име: Mythus
Четка Материјал: Најлон,Синтетички Влакна,Волна, Влакна
Се Користи Со: во прав
Број На Модел На: фан четка
Големина: 18cm
Количина: 1
Рачка Материјал: Пластични
Материјал: Синтетичка Коса
Тип На Објект: Шминка Четка
дизајн: фан четка
боја: 2 бои
Пакет: Меур торба
Коса: Синтетичка Коса
барел: Пластични
Функција: Професионални
Земја На Потекло: Кина
превозот: Воздухот Пост Mail
се применуваат: Шминка
Политика За Наплата : Availbale

Најдобри предлози во категоријата

Професионални Eyelash Tweezer Нерѓосувачки Челик Индустриски Точноста Анти-статички Пинцети Лажни Mink Трепки Продолжетоци Алатки Обновено Попусти
2018 Нови 16Pcs Убавина Шминка Четки Поставите Прав Фондацијата Concealer Фан Руменило Сенки Сирена Козметички Сочинуваат Алатка Maquiagem Обновено Попусти
Висок Квалитет на 7 Шминка Четка Поставени Комплет во Елегантни Кафеава Кожа Торба сочинуваат Преносни Четки Бесплатен Превозот Обновено Попусти
Шминка Четки Носителот Магнетни Сочинуваат Четка Пен Носителот Козметички Алатка Организатор Празни Преносни СТП Кожа Сад Обновено Попусти
трговија на големо 5 парови Шминка Handmad Природни Мода Лажни Трепки Меки долго Око Lash Козметички FA1 Бесплатен превозот Обновено Попусти
20pcs Професионални Козметички Шминка Алатка во Прав Фондацијата Четка со Бела Случај Обновено Попусти
20pcs Професионални Козметички Шминка Алатка во Прав Фондацијата Четка со Бела Случај

5 cm Материјал : Стерилни најлон волна Овој сет содржи : Четка за руменило четка / сенката за очи четка / н

DEN 563.00 907.20
Бесплатен Превозот до 2015 мода 1pairs/кутија шминка мека долго поставен нов tableaux лажни Eyelash партија сочинуваат лажни трепки Обновено Попусти
3D Mink Трепките Полна Лента Трепките Рачно Изработени Ултра-долго Лажни Eyelash лесни без Суровост Mink Трепките Лажни Трепки A01 Обновено Попусти
Про. Круг се Справи со Аглеста Bevel Течни Фондацијата ББ Крем Шминка Четка 3 Избори Обновено Попусти
Про. Круг се Справи со Аглеста Bevel Течни Фондацијата ББ Крем Шминка Четка 3 Избори

Професионална и Симпатична, совршен за вас шминка.За превозот време и следење на број, Ако изберете "Кин

DEN 204.00 224.64
VOLYOO 10-30 пара/многу Труд Око Закрпи Подлошки за Жените шминка алатки eyelash продолжување Обновено Попусти
VOLYOO 10-30 пара/многу Труд Око Закрпи Подлошки за Жените шминка алатки eyelash продолжување

Употреба : Пред калемење лажни трепки, ќе се применуваат до долниот eyelash да се изолира на горните и долни

DEN 345.60
Бесплатен Превозот Кореја Eyelash Продолжување 8 бои 0.15 Дебелина 10мм 12mm 14mm Индивидуални Mink Лажни Eyelash Продолжување Обновено Попусти
Pro 1 buc Сирена Козметички Руменило во Прав Влакна Волна Риба Форма Шминка Фондацијата Четка 5 Бои Шминка Алатки во Прав со Четка Обновено Попусти