1pcs Сирена Риба Форма фондацијата четка поставите Шминка Прав Фондацијата Руменило Контура Четка Козметички ББ Крем сочинуваат Четки

1pcs Сирена Риба Форма фондацијата четка поставите Шминка Прав Фондацијата Руменило Контура Четка Козметички ББ Крем сочинуваат Четки

29 %

DEN 68.00

DEN 95.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка


1pcs Сирена Форма Шминка Четка за Руменило во Прав Фондацијата Козметички Риба Четка Шминка Tools 5 Бои Сирена Четка Шминка
Карактеристики На Производот :
1. Сирена фондацијата четка е убава и модерен.
2. Четка е дебела, меки и удобни, што нема да ја иритираат и да ја оштети вашата кожа.
3. Тоа може да се примени blusher и фондацијата рамномерно на кожата.
Производ Параметри
1. Материјали : најлон
2. Тип : тркалезна глава, рамна глава, вертикален глава
Пакет Содржина :
1 * шминка четка

Тип На Објект: Шминка Четка
Количина: 1pcs
Четка Материјал: Волна, Влакна,Синтетички Влакна
Рачка Материјал: Пластични
Се Користи Со: во прав
Материјал: Синтетичка Коса
Големина: Approx. 110 X 55mm
Број На Модел На: Шминка Четка
Бренд Име: црвено dieny

Најдобри предлози во категоријата

Бесплатен превозот топла sale10 Пара Рачно изработени модни поставен Памук Труп Крстот Лажни Трепки Природно Долго Дебели Лажни lash Обновено Попусти
Козметички Concealer Четки Убавина Алатки Сочинуваат Фондацијата Веѓа Eyeliner Сенката За Очи Руменило Обновено Попусти
Козметички Concealer Четки Убавина Алатки Сочинуваат Фондацијата Веѓа Eyeliner Сенката За Очи Руменило

Големина на : 15.5*20*1.4 cm Основна шминка четка Погоден за професионална употреба или домашна употреба...

DEN 252.00 323.52
Професионални Eyelash Tweezer Нерѓосувачки Челик Индустриски Точноста Анти-статички Пинцети Лажни Mink Трепки Продолжетоци Алатки Обновено Попусти
8pcs Б Стилови на Веѓата Насликани Веѓа Молив Stencils Модел Образец Матрицата за Око Веѓа Бесплатен Превозот Обновено Попусти
20pcs Професионални Козметички Шминка Алатка во Прав Фондацијата Четка со Бела Случај Обновено Попусти
20pcs Професионални Козметички Шминка Алатка во Прав Фондацијата Четка со Бела Случај

5 cm Материјал : Стерилни најлон волна Овој сет содржи : Четка за руменило четка / сенката за очи четка / н

DEN 563.00 907.20
1 BUC Лепило Лепак Палета Држачот За Лажно Eyelash Продолжување Шминка Алатка Обновено Попусти
1 BUC Лепило Лепак Палета Држачот За Лажно Eyelash Продолжување Шминка Алатка

Производ Детали100% Сосема нов во пакетОва се користи За течен лепак сад за време на собраниеиндивидуалн

DEN 49.00 55.68
8pcs На Стилови на Веѓата Насликани Веѓа Молив Stencils Модел Образец Матрицата за Око Веѓа Бесплатен Превозот Обновено Попусти
Шминка Четки Носителот Магнетни Сочинуваат Четка Пен Носителот Козметички Алатка Организатор Празни Преносни СТП Кожа Сад Обновено Попусти
2018 Нови 16Pcs Убавина Шминка Четки Поставите Прав Фондацијата Concealer Фан Руменило Сенки Сирена Козметички Сочинуваат Алатка Maquiagem Обновено Попусти
трговија на големо 5 парови Шминка Handmad Природни Мода Лажни Трепки Меки долго Око Lash Козметички FA1 Бесплатен превозот Обновено Попусти
VOLYOO 10-30 пара/многу Труд Око Закрпи Подлошки за Жените шминка алатки eyelash продолжување Обновено Попусти
VOLYOO 10-30 пара/многу Труд Око Закрпи Подлошки за Жените шминка алатки eyelash продолжување

Употреба : Пред калемење лажни трепки, ќе се применуваат до долниот eyelash да се изолира на горните и долни

DEN 345.60
Бесплатен Превозот Кореја Eyelash Продолжување 8 бои 0.15 Дебелина 10мм 12mm 14mm Индивидуални Mink Лажни Eyelash Продолжување Обновено Попусти
Eyelash Лепило Водоотпорен Лепак Црно и Бело Мода Шминка Алатки Обновено Попусти
Eyelash Лепило Водоотпорен Лепак Црно и Бело Мода Шминка Алатки

Која големина може да се вклопи во мене?Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог т

DEN 40.00 53.76
10pcs Професионални Око Шминка Четки Поставува Maquiagem Козметика Сочинуваат Четки Веѓа Очи Руменило Concealer Pinceies Четка за Полнење Обновено Попусти