нова шема возрасни деца скутер алуминиум свитлива СТП 2wheels bodybuilding урбани кампусот транспорт

нова шема возрасни деца скутер алуминиум свитлива СТП 2wheels bodybuilding урбани кампусот транспорт

DEN 4512.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Овој производ не содржи педали

боја: Бела, Црна
Бренд Име: KEOGHS
Тело Материјал: Алуминиум
Применливи Луѓе: Младите
Чевли Големина: 22
Тип: Рамна Плоча
Број На Модел На: SK8-0060
Возраст: Возрасни
Тркала Материјал: Високо еластична СТП
Тркала Уред: Planar
Тркала Број: 2
Висина: 1.3-1.85 m
Одговара на растојанието: 5КМ
Кочница режим: Двојно сопирачки систем
Телото технологија: боја
Цевка Материјал: Вознемирени алуминиум легура
Амортизацијата перформанси: Предните и задните двојна шок апсорпција
Виткање систем: Двојно осигурување брз виткање
Големина На Тркало: 20cm

Најдобри предлози во категоријата

Мека Круг Главата уметничко Лизгање Конус за Внатрешно Ролери Спортски Сино Зелено, Портокалово, Црвено Жолта Розова Обновено Попусти
Четка Моторни 36V 450W MY1020ZXFH Decelerating Мотор со Електричен Вентилатор за Tricycle Скутер се Обединат Мотор Обновено Попусти
Четка Моторни 36V 450W MY1020ZXFH Decelerating Мотор со Електричен Вентилатор за Tricycle Скутер се Обединат Мотор

Четка Моторни 36 V 450 W MY1020 ZXFH Decelerating Мотор со Електричен Вентилатор за Tricycle Скутер се Обединат МоторМотор

DEN 3921.00 4127.52
4mm Хексагонални уметничко Лизгање Spanner за Внатрешно Speed Ролери Гром Оска Завртка Клуч Рачката Обновено Попусти
4mm Хексагонални уметничко Лизгање Spanner за Внатрешно Speed Ролери Гром Оска Завртка Клуч Рачката

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Нашата цел е задоволството на клиентите!

DEN 144.00 168.00
Градот Мајмун Слалом/Сопирање Ролери Чевли на Тркала SEBA Powerslide Тркала Ролери Висок Квалитет Тркала Ролери Обновено Попусти
Градот Мајмун Слалом/Сопирање Ролери Чевли на Тркала SEBA Powerslide Тркала Ролери Висок Квалитет Тркала Ролери

Бренд : Град Мајмун Цврстина : 85 A Материјали : СТП Количина : 8 тркала Забелешка : ако купувате 4 тркала или

DEN 1634.00 1776.00
Внатрешно Speed Ролери Ранец Ролери Трки Скејт Чевли Торба Шлем Носителот Заштитна Коленото Влошки Торба Спортски Носат Сад Обновено Попусти
5 во 1 tricycle скутер бебе со прилагоди се справи со бар и седиште СТП светне тркала Купи 1 добие 9, 4 боја за достапни Обновено Попусти
180mm Должина Bootlace за Внатрешно Speed Ролери Чевли Latchet Сино Зелена во Жолта боја Бела Црна, Виолетова Црвена Боја Обновено Попусти
Продажбата 4PCS Скутер трик Тркала 100 / 110mm Брзо Лизгање Тркала Бесплатен Превозот Обновено Попусти
Продажбата 4PCS Скутер трик Тркала 100 / 110mm Брзо Лизгање Тркала Бесплатен Превозот

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

DEN 1744.00 1896.00
Windproof уметничко Лизгање Конус за Внатрешно уметничко Лизгање FSK Слалом Зелена Сина, Жолта Црвен Портокал Обновено Попусти
Windproof уметничко Лизгање Конус за Внатрешно уметничко Лизгање FSK Слалом Зелена Сина, Жолта Црвен Портокал

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

DEN 452.00 475.20
34mm Внатрешно Ролери Завртки за Слалом Брзо Лизгање Чевли на Тркала Вратило Оска Обновено Попусти
34mm Внатрешно Ролери Завртки за Слалом Брзо Лизгање Чевли на Тркала Вратило Оска

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!

DEN 269.00 283.20
Диск Кочница Плоча 140mm 29mm со 3 Монтажа Дупка за Електричен Скутер e-Велосипед Обновено Попусти
Диск Кочница Плоча 140mm 29mm со 3 Монтажа Дупка за Електричен Скутер e-Велосипед

l SERVISE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.К

DEN 592.00 623.52
8мм Дијаметар Подигање Завртка Помине за Внатрешно Ролери Чевли Горниот Чизми за SEBA Висока ХВ KSJ TRIX ИГОР SEBA-Т WFSC Patines Обновено Попусти