Олеснување мермер 3d тротоарите Jade текстура плочки на тротоарите, бања самолепливи позадина пвц тротоарите се тркалаат

Олеснување мермер 3d тротоарите Jade текстура плочки на тротоарите, бања самолепливи позадина пвц тротоарите се тркалаат

49 %

DEN 1370.00

DEN 2687.04

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : подот Mural позадина е самолепливи ? Yes ПРАШАЊА и одговори : Како да знам големина на фотографија кат позадина Ова е прилагодено кат позадина , 10 долго , 0.202 нозе x 6.Производи Име : 3d кат мурали ,3d кат сликарство ,винил тротоарите лепила .624 нозе Количина : 2 квадратен метар = 200cm L x 100cm W = 6. Количина : 1 квадратен метар = 125cm L x 80см W = 4.123 нозе x 9.Купувачот мора да ги прочитате : $/ метар квадратен , Должина x широк = цел број ( квадратни метри), кои Ќе не кажам точната големина .202 нозе Количина : 12 квадратен метар = 400cm L x 300cm W = 13.53 м широк позадина се тркалаат .249 нозе Количина : 5 квадратен метар = 250cm L x 200cm W = 8.202 нозе Количина : 8 квадратен метар = 400cm L x 200cm W = 13.561 нозе Количина : 7 квадратен метар = 300cm L x 250cm W = 9.202 нозе x 5. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Да ЧПП : Whst е кат позадина ? Ова е фото фото ПВЦ подни позадина , кат mural , тоа не позадина се тркалаат , не ѕидот налепници , не paster .123 нозе x 8.53 нозе Количина : 10 квадратен метар = 400cm L x 250cm W = 13.561 нозе Количина : 6 квадратен метар = 300cm L x 200cm W = 9.561 нозе x 3.842 нозе Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2, Бидејќи многу мали димензии, 1 метар квадратен големина е 125cm(L) X 80см(W) (4'1" X 2'7")нозе Други големина , кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за Должина и Широк по ред .79 нозе Количина : 4 квадратен метар = 250cm L x 160cm W = 8.

Полнење Единица: Usd/Ролна
Функција: Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба: Постелнината Соба
Функција: Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал: Пластични
is_customized: Yes
Употреба: Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил: Европа
Површински Третман: Печатени
Бренд Име: слика во слика
Број На Модел На: 0225
Шема: рози
Тип: ПВЦ
Стил: Современа Европа,корејски,Класични,Земја, за Деца,гроздобер
Делокруг на примена: Дневна соба,Спална соба,Дете соба,Свадба соба,Старец соба

Најдобри предлози во категоријата

beibehang Обичај Фото Позадина Mural 3D Плажа Плажа Кокос Сино Небо Бели Облаци Островот Позадина Ѕид хартија de papel parede Обновено Попусти
beibehang Сопствени 3d позадина 3D ѕид од тули лекар стоматолог рог негативец декоративни тапети ѕид декорација Обновено Попусти
класичните тапети за ѕидови фото 3d позадина Градина бамбус позадина сопствени 3d позадина животен стил позадина Обновено Попусти
beibehang Прилагодено 3D Фото Позадина 3d Море Светот Ајкула Дневна Соба и Спалната соба на Таванот Зенит Mural de papel parede 3d позадина Обновено Попусти
Обичај фото позадина 3D greengrocer ладен чај сладолед продавница позадина тапети за ѕидови 3 d de papel parede mural слики Обновено Попусти
beibehang Големи сопствени позадини најубавите fairyland масла три - димензионални во ЖИВО позадина ѕид позадина 3d Обновено Попусти
Дома Декорација Карпа 3D кат пвц подни позадина кат позадина 3d за бањи водоотпорен кат Обновено Попусти
Дома Декорација Карпа 3D кат пвц подни позадина кат позадина 3d за бањи водоотпорен кат

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!1 Производи Ефект2 Производ Мерење големина3 Купувачи м

DEN 1836.00 3600.00
3 d пвц тротоарите обичај на 3d бањата тротоарите ѕид хартија Корални море тропска риба 3 d тротоарите 3d ѕид мурали позадина Обновено Попусти
beibehang Сопствена Позадина Дома Мебел Mural Островот Песок, Море Приказ на 3d Дневна Соба ТВ Софа во Позадина Ѕид mural 3d позадина Обновено Попусти
Обичај фото позадина 3D Големи mural троседот ТВ дневна соба и спалната соба позадина Обичај свадба декорација 3d позадина Обновено Попусти
beibehang Обичај Фото Позадина Mural 3D Home и Fook Бамбус Кран Yannian Jade Резба во ЖИВО Позадина de papel parede 3d behang Обновено Попусти
beibehang Обичај Фото Позадина Mural 3D Home и Fook Бамбус Кран Yannian Jade Резба во ЖИВО Позадина de papel parede 3d behang

Материјал Карактеристики : Лесен за чистење Антистатички, добра пропустливост на воздух Ширина x Висина

DEN 726.00 1296.00
beibehang Висока мода прекрасна de papel parede 3d позадина помош беж цвеќиња Европската луксузни ТВ позадина ѕид хартија Обновено Попусти
beibehang Таванот дијамант таванот дијамант 3D дијагонала дијамант позадина спалната соба дневна соба позадина позадина de papel parede Обновено Попусти