Marsnaska Нов Светат Во Темница Во уво Слушалки Прозрачна Ноќ Светлина Блескав

Marsnaska Нов Светат Во Темница Во уво Слушалки Прозрачна Ноќ Светлина Блескав

13 %

DEN 88.00

DEN 101.28

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Стил : Во-слушалка за уво
Боја : Златна, Виолетова, Црна
Поддршка за АПЛИКАЦИЈА : Никој
Време на пазарот : 2016 година
Активен Бучава Отказ : Никој
Конектори : 3.5 mm
Поддршка Apt-x : Никој
Поддршка За Мемориска Картичка : Никој
Линија Должина : 1.2 m
Vocalism Принцип : Хибрид технологија
Приклучок Тип : Тип На Линија
Зачестеност Одговор Опсег : 20-20000 Hz
Е безжична : Никој
Безжична Тип : Никој
Контрола На Јачина На Звук : Никој
Водоотпорен : Никој
Отпор : 16Ω
Комуникација : Wired
Контрола На Копчето : Да
Со Микрофон : Да
Осетливост : 120±3d B
Карактеристики :
* Удобно обичај се вклопуваат
* Иновативен дизајн
* Богат бас генерирани од силен стимул
* Високо оценет сила и со голема чувствителност одговор
* 3,5 mm приклучок џек
* Далечински Микрофон и Контрола
* Поддршка за Nokia Стојат и за i Phone Стојат 3.5 џек.
Пакетот Вклучува :
1 x Слушалка

Бренд Име: Marsnaska
Стил: Во Уво
комуникација: Жичен
Конектори: 3.5 mm
Безжична Тип: Никој
Vocalism Принцип: Динамичен
Функција: за Мобилен Телефон
Приклучок Тип: Линија Тип
Чувствителност: 120±3dB
Зачестеност Одговор Опсег: 20-20000Hz
Линија Должина: 1.2 m
Отпорот: 16Ω
Водоотпорен: No
Број На Модел На: K0610-05
Безжичен: No
Со Микрофон: Yes
Контрола На Копчето: Yes
Контрола На Јачина На Звук: No
Активен Бучава Отказ: No

Најдобри предлози во категоријата

YMHFPJ HIFI Во Уво Слушалка Динамичен 300Ohm/150ohm diy слушалка Бас Звук Музика Слушалки Earbuds DJ Универзалната За телефонот Обновено Попусти
3 Шарени Сино-заб Слушалка со 120hours Долго Време во Мирување слушалки & Поврзување На 2 Уреди одеднаш Помеѓу Игри & Телефонски Повици Обновено Попусти
HOCO Безжична Bluetooth Слушалка Преносни Слушалки со Bluetooth Слушалки Hands-free Earbud Со Микрофон за во Автомобил за Телефонот Обновено Попусти
Во-Слушалка за Уво во Слушалки Во линија Контрола Магнетни Јасност Стерео Звук Со Микрофон Слушалки За iPhone Мобилен Телефон, MP3 MP4 Обновено Попусти
SONY MDR-BTN200 BTN200 BTN 200 Слушалки за Замена на Уво Подлога Уво Перница Уво Чаши Уво Покрие Earpads Поправка Делови Обновено Попусти
SONY MDR-BTN200 BTN200 BTN 200 Слушалки за Замена на Уво Подлога Уво Перница Уво Чаши Уво Покрие Earpads Поправка Делови

Добредојдовте на Нашата продавница!Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за

DEN 387.00 407.52
KZ ATES ЈАДЕЛЕ АТР HD9 Бакар Возачот HiFi Спорт Слушалки за Во Уво Слушалка За Работи Со Микрофон Обновено Попусти
KZ ATES ЈАДЕЛЕ АТР HD9 Бакар Возачот HiFi Спорт Слушалки за Во Уво Слушалка За Работи Со Микрофон

На ЈАДЕЛЕ со повеќе бас и звук поле е поширок На ED3 слушалки со овој висок крајот материјал да се направи

DEN 282.00 470.40
Безжична Слушалка со Bluetooth Слушалки Стерео Бизнис Bluetooth Слушалка Со Микрофон Hands-free Android/ISO/Windows Обновено
G2000 стерео гејмерски слушалки ps4 компјутер за компјутер со микрофон LED Светло Длабок Бас гејмер слушалки Обновено Попусти
G2000 стерео гејмерски слушалки ps4 компјутер за компјутер со микрофон LED Светло Длабок Бас гејмер слушалки

Блескавите LED светла се дизајнирани на earcups и микрофон, истакнувајќи ја атмосферата на играта.2 kohm Directivity

DEN 912.00 1823.04
Xiaomi Mi Во Уво Слушалка Капсула Клипот Воздух Со Микрофон Слушалка Силикони Слушалки За Мобилен Телефон Оригинални Продажба Обновено Попусти
KOTION СЕКОЈ 3,5 мм Слушалка Гејмерски Слушалки Гејмер PC Headphhone Гејмер Стерео Гејмерски Слушалки Со Микрофон Предводена За Компјутер Обновено Попусти
DAONO K36 Bluetooth Слушалки Безжична Handsfree Повици Earbuds Слушалки со Микрофон Повици Потсетам на Вибрации Обновено Попусти
DAONO K36 Bluetooth Слушалки Безжична Handsfree Повици Earbuds Слушалки со Микрофон Повици Потсетам на Вибрации

DAONO Најновите Bluetooth Слушалки Безжична Handsfree Повици Earbuds Слушалки со Микрофон Повици Потсетам Вибрации Ка

DEN 726.00 764.64