Виолетова Змеј 7 инчен Професионални Миленичиња Чешлање на Смолкнување 440c 18 Заби Сребро Риба Коска Чистење Милениче Ножици за Тенка Од Куче Коса

Виолетова Змеј 7 инчен Професионални Миленичиња Чешлање на Смолкнување 440c 18 Заби Сребро Риба Коска Чистење Милениче Ножици за Тенка

49 %

DEN 1175.00

DEN 2304.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. ние само ќе го следат вашата адреса наведени во вашиот регистар за испорака. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако сте пронашле нешто дефект со нашите објектот,ве молиме да бидат слободни да контакт. Контакт со нас на : (Оставете порака ) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во 14 дена . Јапонија увезени од специјален нерѓосувачки челик производство, должината е умерен, за да се олесни целокупната и локалните моделирање на кастрење Ние би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.
Големина : 7 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Професионални домашно милениче се намали, трајни, прецизната изработка, острината е добра, особено употребата на мраз калциниран. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Обработка&Превозот : Обработка на време : 1-7 дена во САД : за 15-28 дена од Други земји : 24-35 дена Да РУС : за 26-60 дена Да БР : 30-90 дена Далечински земји : 28-60 дена ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Тип На Објект: Косата Режа
Рачка Материјал: Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип: 9cr13
Сечилото Материјал: Јапонија 440c
вкупна должина: 19.5 cm
Тип: Чистење Ножици
Број На Модел На: рачно изработени
Големина: 7 inch
Бренд Име: Виолетова Змеј
Заби: 18 заби
Нерѓосувачки Челик Тип: 9cr13
Тип На Објект: домашно милениче ножици
Рачка Материјал: Нерѓосувачки Челик
Сечилото Материјал: Јапонија 440c
боја: sliver
Отворање Големина: 90 мм
Чистење го оценувате: 50%

Најдобри предлози во категоријата

DIY Updo Коса Barrette Headband Коса Додатоци Фризерски Салон за Убавина Меки Вметнете Чешел Косата Алатка Heawear Жени Обновено Попусти
Црна Водоотпорен Салон Коса Престилка, Берберот Работи Платно Во Црна Боја Анти-Хемиски Фризер Престилка за Коса Продавница Обновено Попусти
12 КОМПЈУТЕРИ/4 Многу Боја Жилет Чешел Косата Машина Чистење Shaper Чешел 2 жилети Тример Берберот Remover Супер Алатка Обновено
Фризер Берберот Режа Торба Фризерски Салон Holster Торбичка Случај СТП Кожа Носителот Стил Алатки Половината Рамо Појас Обновено Попусти
6 гравирање салон коса ножици топла shears берберот чистење ножици фризерски колекции јапонски коса за сечење ножици ciseaux Обновено Попусти
Топ одделение професионални 440c 6 инчен коса ножици фризура чистење режа clipper shears сечење берберот фризерски ножици Обновено Попусти
6. жешки коса ножици фризерски ножици за полнење евтини професионални коса облекување ножици салон коса салон режа haircutter Обновено Попусти
6 и 17,5 см Пурпурна Змеј Професионални Коса Ножици Фризерски Сечење Shears Чистење Ножици Салон Косата Алатки Z9006 Обновено Попусти
Целосен Сет На Завртки За Коса Салон Режа 2 групи/многу Фризерски Режа Делови Tornillo Де Rodamiento Обновено Попусти
Целосен Сет На Завртки За Коса Салон Режа 2 групи/многу Фризерски Режа Делови Tornillo Де Rodamiento

Превозот : 1 Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува

DEN 327.00 642.24
Нови 1PC Салон Професионални Берберот Коса за Сечење Чистење Ножици Shears Фризерски Y207E Топла Продажба Обновено Попусти
Зебра Леопард губење на Магичен коса TT Чешел Косата Четка Hairbrush Анти Метежот Анти-статички Коса Масажа Detangling Чешли Стил Алатки Обновено Попусти
8/12pcs поставите спиење styler Виткање на Косата Curler Воздух Коса Ролери Curlers Мека Пена Bendy Пресврт Flexi Прачки DIY Косата Алатка Обновено Попусти
Виолетова Змеј 6 инчен Професионални Берберот Дамаск Врба Нож Вода Печати Шема Коса за Сечење Ножици за Право & Левата Рака Обновено Попусти
2sets/многу Целосен Сет На Режа Завртки со Висок квалитет Коса Салон Берберот Стил Режа Делови Завртка Tornillo Parafuso Став Barberia Обновено Попусти
10/50/100Pcs/Set Жените Косата Клипови DIY Крокодил Боби Pin Алигатор Hairpin Barrette Дама Девојка Косата Стил Додатоци SSwell Обновено Попусти