трговија на големо ѓердан накит сетови за жените збор Природни парична Казна Нови 2 ред бел бисер ѓердани срцето розова циркон pendant earring сет

трговија на големо ѓердан накит сетови за жените збор Природни парична Казна Нови 2 ред бел бисер ѓердани срцето розова циркон pendant

22 %

DEN 1218.00

DEN 1560.96

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Не се споредуваат злато исполнет накит за да позлатен накит што нема споредба. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ.
Добредојдени Сте да Купите Види Среќа понудата
Материјал : Алуминиумски+стакло + JDDE
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте Во Светот На Модата Накит Ogirlin, Ogirlin Посветена Да Обезбеди Вас, Убава, Висока-Квалитет, Висока-Квалитет Накит, Тогаш, Ти И Јас Се Доживее Магијата На Визуелни Празник!
Што е Злато Исполнет ?'
Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот.

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Повод: Партија
Бренд Име: HUARONGKANGYOU
Стил: Класичен
Материјал: Кристално
Накит Сетови Тип: Свадба Накит Сетови
Број На Модел На: златен накит
Пол: љубителите',Жени,Унисекс
Обликотшема: Лице
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 1-
Метали Тип: Злато Позлатен
Висок квалитет на Накит за Подарок не кутија: Способност избор Dissimilarity боја

Најдобри предлози во категоријата

925 Фунта Сребрен Накит Сина Циркон Бела CZ Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија Обновено Попусти
925 Фунта Сребрен Накит Сина Циркон Бела CZ Накит Сетови За Жените Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстени/Хривнија

Цвет Blue Sapphire Бела Топаз 925 Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Обетки / Pendant / Ѓердан / Прстени / Нараквиц

DEN 748.00 1206.24
Almei Кина Неколку Прстени за Мажи&Жени Подароци Сребрена Боја Накит Свадба Алијансата Mariage Пар Прстен Anillos Anel Накит J051 Обновено Попусти
Накит Поставите кука>убава бела школка бисер pendant ѓердан earring накит поставите ААА стил Обновено Попусти
Накит Поставите кука>убава бела школка бисер pendant ѓердан earring накит поставите ААА стил

Некои прашање, ве молиме погледнете го следново;П : Дали овие вистински вистински бисери?A : Да, сите бисе

DEN 464.00 891.36
FYSARA Бренд Симпатична Плоштадот Црна Глеѓ Прстен Имитација Керамички Накит за Мажи Жени Свадба Додатоци Прст Опашка Прстен Обновено Попусти
година Сјајна SONA Круг Намали Прстен За Жените трговија на Големо Свадба Подароци Ангажман Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен Обновено Попусти
Starlord Неколку Прстен Жолто Злато Боја Кристал Кристал Ангажман Прстени За Мажи Жени Со ПОДАРОК КУТИЈА R104 Обновено Попусти
Starlord Неколку Прстен Жолто Злато Боја Кристал Кристал Ангажман Прстени За Мажи Жени Со ПОДАРОК КУТИЈА R104

За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат поврат

DEN 302.00 335.52
HADIYANA Classicl Пенливи Кристал 4pcs Сетови 2 Боја Свадба Свадба Накит Додаток Невестата Партија Датум Принцеза Кралица Обновено Попусти
Бесконечност Накит Soild 925 Фунта Сребрен прстен 5A циркон Камен cz Ангажман Свадба Бенд Прстен за жените Роденденски Подарок Обновено Попусти
Сребро кука>Накит Црниот Бисер Лак Pendant Ѓердан Earring Поставите ААА стил Природен дијамант Благородна парична Казна jewe Обновено Попусти