Vestido Де Casamento Чипка Свадба Фустани Лажичка Вратот Секси Илузија Назад Applique Ракави Сирена 2017 Булчински Gown

Vestido Де Casamento Чипка Свадба Фустани Лажичка Вратот Секси Илузија Назад Applique Ракави Сирена 2017 Булчински Gown

10 %

DEN 15120.00

DEN 16800.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


П : дали Ќе бидам во можност да го смени мојот фустан ако јас го примам него и тоа не одговара точно во право?
А : ве Молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина;
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Ние би можеле да обичај се направи во согласност со детални барањето доколку промени поени се функционални. Ве молиме имајте предвид,ние имаме 3 или повеќе шивачка да се измери фустан големина пред да се испраќаат,доколку големината не е иста како и детали у ни покаже, ние не ќе го испрати надвор до ист како и детали у ни покаже, па големината мора да биде во право,ако у најдете фустан не одговара на вашето тело,ве молиме проверете ја големината у ни покаже и да се измери себе тело,проверете дали у ни покаже точната големина;ве молиме исто така, наведуваат : ние само обичај се облекуваат според слика,па тоа е многу тешко што се облекува исто како слика,па,ако u само не ми се допаѓа фустанот,ние не може да го прифати наплата;надевам u може да се разбере ова, и ве молиме да го прочитате политика на враќање внимателно пред цел.
свадба фустан матурска вечер фустан
Vestido Де Casamento Чипка Свадба Фустани Лажичка Вратот Секси Илузија Назад Applique Ракави Сирена 2017 Булчински Gown
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
БОЈА ШЕМА
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ
Сите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мерење детали, ве Молиме да ни кажете детални мерења како што следува :
1.Должина На Ракав

Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?
A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти.
Големината или Монтирање Прашања
Како и сите на нашите фустани и облека е страна-пораби и обичај скроени, на готовиот gown може да се разликува од приближно еден или два инчи во која било насока на одредени мерења.

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 14W, Custom Size
Тип На Објект: Свадба Фустани
За Бремени Жени: Yes
Вграден Градник: Yes
Силуета: Сирена/Труба
Вистински Слики: Yes
Sleeve Стил: Редовни
Свадба Фустан Ткаенина: Чипка
Деколте: Лажичка
Воз: Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Декорација: Чипка,Кристал,Appliques
is_customized: Yes
Бренд Име: kissbridal
Број На Модел На: GS0064(yy33)
Назад Дизајн: Илузија
Фустани Должина: Кат Должина
Половината: Природни

Најдобри предлози во категоријата

vestido де noiva Луксузни Чипка Сирена Свадба Фустани 2017 Душо Beading Бисери Свадба Gown Сопствени Направени Чипка Backless Обновено
2018 Свадба Фустани V Деколте Чипка Висок Квалитет Булчински Gown Сопствени Направени Обновено
2018 Свадба Фустани V Деколте Чипка Висок Квалитет Булчински Gown Сопствени Направени

Вистински Фото земавме, Сите права се задржани.За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве моли

DEN 25392.00
Лето Гроздобер Плажа Висока Ниска Свадба Фустани Кратко Пред Долго Назад Бисери 2017 Свадба Наметки Tulle Корсет Назад Vestidos де Noiva Обновено Попусти
2018 Чипка Висока Ниска Плажа Свадба Фустани Евтини Свадба Наметки Грчки Свадба Се Облекуваат Линија Vestido Де Noiva Гроздобер Под 100 Обновено Попусти
Рајна Реална Слика Топла Дизајн Памук, Чипка Секси V Отворени Врати Бал Суд Воз Висок Квалитет Булчински Свадба Фустани Обновено Попусти
2018 Гроздобер Чипка венчаница Плус Големина Кратки ракави, Долга Свадба Наметки Облека де maree boho фустан vestido де noiva де renda Обновено Попусти
Vestidos Де Novia 2018 Нови Пристигнување Chiffon Свадба Фустани Облека Де Mariage Линија Чипка Гроздобер Булчински Gown Casamento ОЖ 0112 Обновено Попусти
АНТИ 2017 Мода Сирена Свадба Фустани Vestido Де Noiva Appliques Брод Вратот casamento облека де mariee За Свадба Наметки Обновено Попусти
АНТИ 2017 Мода Сирена Свадба Фустани Vestido Де Noiva Appliques Брод Вратот casamento облека де mariee За Свадба Наметки

***Големина На Топ Листите******Боја На Топ Листите******Како да се Измери******Задоволство На Клиентите***Ве мол

DEN 5309.00 7476.96
Vestido Де Noiva Нови Пристигнување Булчински Свадба Фустан Од Чипка Свадба Наметки Облека Де Mariage Обновено Попусти
Vestido Де Noiva Нови Пристигнување Булчински Свадба Фустан Од Чипка Свадба Наметки Облека Де Mariage

Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите продажни услуги, ве молиме да ја искористам за момент да н

DEN 7833.00 9552.00
Сон Ангел Vestido Де Noiva Луксузни Бал Свадба Фустани 2018 Илузија Брод Вратот Appliques Beaded Цвеќиња Лак Невестата Фустани Обновено Попусти
Роуз Moda Гроздобер Долги Ракави Венчаница Шампањ Чипка Свадба Фустани V Назад Вистински Фотографии Обновено Попусти
Роуз Moda Гроздобер Долги Ракави Венчаница Шампањ Чипка Свадба Фустани V Назад Вистински Фотографии

За враќа, 30 % restocking плаќање ќе се наплаќа на сите враќа Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефо

DEN 7392.00 10560.00
Домот 2018 Топката Свадба Фустани со Beaded Organza Возбудува Фустани За Свадба Душо vestido де noiva Свадба Наметки Обновено Попусти
Домот 2018 Топката Свадба Фустани со Beaded Organza Возбудува Фустани За Свадба Душо vestido де noiva Свадба Наметки

00 / парчеСекси Најдобро продаваните Подготвени да брод нови пристигнување Најниска Цена v деколте, жени

DEN 10972.00 12908.16
ADLN Во Парк Евтини Бела Свадба Фустани Applique Чипка Tulle А-линија Долги Ракави арапски Свадба Наметки Назад Патент со Копчиња Обновено Попусти
Висок Квалитет Чипка Appliques Бал Свадба Фустани 2018 Долги Ракави Бела Свадба Наметки Плус Големина Обновено
Висок Квалитет Чипка Appliques Бал Свадба Фустани 2018 Долги Ракави Бела Свадба Наметки Плус Големина

Таму ќе биде ако имате било какви проблеми со стоката која сте ја добиле, plz контактирајте со нас fitrst и ни

DEN 13872.00
Жан Љубов 2018 Нови Applique Чипка Свадба Фустани Облека Де Mariage Сатен Свадба Наметки Vestido Де Novia ПЛУС ГОЛЕМИНА JLOV11045 Обновено Попусти
Нови Пристигнување Vestido де noiva Бела венчаница 2018 Trouwjurk boda Свадба наметки vestido де noiva princesa Свадба фустани Обновено Попусти
Нови Пристигнување Vestido де noiva Бела венчаница 2018 Trouwjurk boda Свадба наметки vestido де noiva princesa Свадба фустани

Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го проглас

DEN 4147.00 5184.00
Шпагети Рака Сплит венчаница со Луксузни Beading Tulle Слој Романтична 2018 Нов Стил Обновено
Шпагети Рака Сплит венчаница со Луксузни Beading Tulle Слој Романтична 2018 Нов Стил

Вистински Фото Зеде со себе, копија право сите се задржани.EMS : Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина.Ок

DEN 9504.00
Suosikki Романтична Година Шарени Organza линија Beading Ruched Еден Рамо Свадба Невестата се Облекуваат Убава Партија Vestidos Де Обновено Попусти
Секси Vestidos Де Novia Сирена Облека Де Mariage Tulle Со Чипка Монтажни Ремени Долго Свадба Фустани 2018 ОЖ 3050 Булчински Gown Обновено Попусти
Жан Сакаат Секси Транспарентен Свадба Фустани 2018 Дама Мода Отвори Ногата Чипка Ниско-Намалување на Фустан Backless Облека Де Mariage Обновено Попусти
Новиот Елегантен Чипка Бал Свадба Фустани Долги Ракави Чипка Applique Невестата Фустани Vestido Де Noiva Со Гроздобер Појас Обновено Попусти
Свадба Облечи Нов 2018 Топката Наметки V Деколте, Долги Ракави, Чипка Сребро Appliques Вистинска Слика Noiva Булчински Gown Обновено Попусти
Чипка Appliqued Опремени Линија венчаница со Отстранлив 3/4 Ракави Јакна Bolero Обновено Попусти
Чипка Appliqued Опремени Линија венчаница со Отстранлив 3/4 Ракави Јакна Bolero

Копирање или на друг начин да го репродуцираат оваа слика е строго забрането Нашите клиенти може да нар

DEN 9955.00 11712.00
LORIE Розев Облак Цвет Роуз Свадба Фустани 2018 Долго Tulle Подуени Кавга Облека Де Mariage Булчински Gown Нови Принцезата Свадба Gown Обновено Попусти