Оригинални и Нови LCD екран со Допир FPC-T55D013-V1.3 FPC-T55D013-V1 FPC-T55D013 FPC-T550013-V1.3 бесплатен превозот

Оригинални и Нови LCD екран со Допир FPC-T55D013-V1.3 FPC-T55D013-V1 FPC-T55D013 FPC-T550013-V1.3 бесплатен превозот

21 %

DEN 2086.00

DEN 2640.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Компатибилен Бренд: Универзална
Тип На Производ: Панел LCD Комбо
Број На Модел На: FPC-T55D013-V1.3
Екран Тип: Капацитивни Екран
Големина На Екранот: 7~10 Инчен
Бренд Име: htytech

Најдобри предлози во категоријата

Универзална Свитлива Табела Десктоп Биро Застане На Држачот За Монтирање На Лулка За Телефонот Таблета Обновено
Случај за iPad mini 4, ESR Оксфорд Ткаенина СТП Кожа Smart Cover Folio Стојат Секојдневен стил Случај за iPad mini 4 2015 Ослободување Обновено Попусти
оригинални нови 10.4инчен екран на допир за 4-wire resistive touch screen Индустриски IPC екран на допир за периферна 234 * 182 Обновено Попусти
оригинални нови 10.4инчен екран на допир за 4-wire resistive touch screen Индустриски IPC екран на допир за периферна 234 * 182

оригинални нови 10.4"инчен екран на допир за 4wire resistive touch screen Индустриски IPC екран на допир за периферна 234 *

DEN 1344.00 1920.00
Анти-Нула Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 Супра M74KG/M74JG/ M74IG/M749/M72EG/M72DG Таблета Обновено
Анти-Нула Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 Супра M74KG/M74JG/ M74IG/M749/M72EG/M72DG Таблета

Функција Антинула Антирефлекс Антистатички Dustproof Одлична photopermeabilityСпецификација Примарна функција : М

DEN 235.20
Бренд нови 14inch laprop lcd екран B140QAN01 B140QAN01.1 2560*1440 EDP 40pin Обновено
Бренд нови 14inch laprop lcd екран B140QAN01 B140QAN01.1 2560*1440 EDP 40pin

4 инчи исто време како и над 1.Во исто време како и над 1 > LCD име на модел во вашите раце 2 > вашиот лаптоп им

DEN 3258.24
Таблет КОМПЈУТЕР Стои Метал stent Поддршка заградата Десктоп Поддршка Екранот кабинет Алуминиум Универзална 7 8 7.9 9.7 10.1 инчен Обновено Попусти
Таблета Полначи Тест капацитетот на батеријата LCD Батерија Полнач За 3.7 V 18650 18350 16340 17500 14500 26650 АА ААА Ni-МЗ Обновено Попусти
Таблета Полначи Тест капацитетот на батеријата LCD Батерија Полнач За 3.7 V 18650 18350 16340 17500 14500 26650 АА ААА Ni-МЗ

) Брзо Полнење Функција : ДаLCD Екран : ДаСпој Откривање : ДаЗаштитени Коло : ДаОбратна Поларитетот Заштита

DEN 1330.00 1727.52
3in1 За Prestigio Multipad Благодат 3101 4G PMT3101_4G_D 10.1 инчен Таблет Универзална Покрие Случај Нема КАМЕРА ДУПКА Бесплатен Превозот Обновено Попусти
За AUTEL MaxiCom MK906 MC807 MC808 MC805 MC805 Rro Автомобилската Дијагностички екран на допир панел Digitizer Стакло замена на сензор Обновено Попусти
бесплатни ши XWD 304191P 3.7 V KEBE PL304191 304192 PL304190 1800MAH LI - ION POLYMER батерија за кина клон S6 S9600 SF телефон Обновено Попусти
бесплатни ши XWD 304191P 3.7 V KEBE PL304191 304192 PL304190 1800MAH LI - ION POLYMER батерија за кина клон S6 S9600 SF телефон

ПРЕВОЗОТ ПАКУВАЊЕ : 1 PCS БАТЕРИЈАТАКИНА КЛОН ТЕЛЕФОН ИМА ТОЛКУ МНОГУ ВЕРЗИЈА PLS ПРОВЕРЕТЕ ги ВАШИТЕ СТАРИ

DEN 378.00 504.00
0.33 mm Калено Стакло Филм За Леново Табот 4 8 Плус ТБ-8704F Екран Заштитник Заштитна Стакло За TAB4 Плус ТБ-8704N Saver 9H Обновено Попусти
Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир за да го Заклучите За Леново Табот tab4 7 од Суштинско значење ТБ-7304F јас X ТБ-7504X F тб-7504N Обновено Попусти
skylarpu 5 инчен LCD екран за A050FW02 V2 V. 2 GPS LCD екран со допир digitizer панел Поправка замена Обновено Попусти
skylarpu 5 инчен LCD екран за A050FW02 V2 V. 2 GPS LCD екран со допир digitizer панел Поправка замена

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Пре

DEN 607.00 667.20
Компатибилен 4 wire resistive Универзална екран на допир 120mm*73mm 120*73mm 20000593-03 5 инчен екран на допир за стакло digitizer panel Обновено Попусти
за Hannstar HSD070IDW1-A21 A10 A20 LCD Екран на таблет КОМПЈУТЕР GPS LCD екранот панел Бесплатен превозот Обновено Попусти
за Hannstar HSD070IDW1-A21 A10 A20 LCD Екран на таблет КОМПЈУТЕР GPS LCD екранот панел Бесплатен превозот

Ние враќање на објектот на вредноста на само, дури и ако објектот имабеше откриено дека се неисправни...

DEN 952.00 1046.40
skylarpu 4.3 LQ043T3DX0E LCD Модул за TomTom GO 520 ОДИ 720 ОДИ 920 LCD Екранот панел со екран на Допир digitizer Обновено Попусти
skylarpu 4.3 LQ043T3DX0E LCD Модул за TomTom GO 520 ОДИ 720 ОДИ 920 LCD Екранот панел со екран на Допир digitizer

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.Се враќа :

DEN 928.00 1020.00
НОВИОТ 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло Панел замена За Digma Авион 7.3 3G PS7003MG / Авионот 7.9 3G PS7009MG Обновено Попусти
НОВИОТ 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло Панел замена За Digma Авион 7.3 3G PS7003MG / Авионот 7.9 3G PS7009MG

Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена Ве молиме отворете

DEN 284.00 312.00
А+ 184x104mm Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 инчен Irbis TZ44 TZ46 TZ56 Таблета Обновено
А+ 184x104mm Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 инчен Irbis TZ44 TZ46 TZ56 Таблета

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Пакет вклучувајќи : 1 PCS /

DEN 230.40
LPPLY Црна Нови За Digma Авион 7546S 3G PS7158PG Екран на Допир Digitizer Сензор Замена на Делови Обновено Попусти
Нови LCD дисплеј Матрица за 8 Dexp Урсус TS180 4G Таблета LCD Екран панел Модул 1280x800 ips екран Обновено
Нови LCD дисплеј Матрица за 8 Dexp Урсус TS180 4G Таблета LCD Екран панел Модул 1280x800 ips екран

2 ве Молиме да не информирате во РОК од 3 ДЕНА по приемот на пратката ако сте незадоволни со производи (Ре

DEN 1440.00
7 инчен Таблет КОМПЈУТЕР За S18 86V TPT-070-179L-FX TPT-070-134 СЛ--003 HD003 ZJX SL-003 YL-CG015-FPC-ГОЛЕМ екран на Допир панел digitizer Обновено Попусти
7 инчен Таблет КОМПЈУТЕР За S18 86V TPT-070-179L-FX TPT-070-134 СЛ--003 HD003 ZJX SL-003 YL-CG015-FPC-ГОЛЕМ екран на Допир панел digitizer

) Ние само acept Зачувам,за други начини на плаќање,pls контактирајте со продавачот пред вашиот предлог.Ако

DEN 226.00 259.68