Новиот Кинески дневна соба Pendant Светла модерен минималистички led ретро спалната соба ресторан жешко тенџере продавница клуб Pendant LampsZH

Новиот Кинески дневна соба Pendant Светла модерен минималистички led ретро спалната соба ресторан жешко тенџере продавница клуб Pendant

DEN 2399.52

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : бамбус
(2) Боја : бамбус боја
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
големина : види опис

Тип На Објект: Pendant Светла
Бренд Име: WINZSC
Напон: 90-260V
Место: Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена: Foyer
Извор На Енергија: AC
Техника: Перфориран
Тело Материјал: Железо
Број На Модел На: 456
Инсталација Тип: кабелот pendant
База Тип: E27
Абажур Боја: Беж
Осветлување Област: 10-15square метри
Извор На Светлина: LED Светилки
Материјал: Плетен
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Гаранција: F1
сертификација: CCC
Е Светилки Вклучени: No
Број на извори на светлина: 1
Тип На Објект: Pendant Светла
Тип На Прекинувач: 1

Најдобри предлози во категоријата

Кориснички рачно изработени Разнесени Murano Стакло LED Светилки Модерна Уметност Лустерот Обновено
Кориснички рачно изработени Разнесени Murano Стакло LED Светилки Модерна Уметност Лустерот

Секој лустерот пристигнува со лесензакористење installtion водич и ние сме среќни да ви прошетка низ инстала

DEN 64800.00
Модерната LED Нордиските светилки дневна соба Осветлување Тела бар ресторан виси светла Обновено Попусти
Модерната LED Нордиските светилки дневна соба Осветлување Тела бар ресторан виси светла

Точка Име : Сликарство ЛустеротБоја : БелаМатеријал : Железо+СтаклоЗаврши : ПолиранНапон : AC110 V / AC220 V240 VСв

DEN 5242.00 8736.00
Модерната ЛОФТ трпезарија pendant светла G4 сијалица светлина За ресторан Livingroom/бар стаклени шишиња Pendant Светлина Тела 220V Обновено Попусти
Европската ресторан сала ретро лустерот рака-заварени фенери обоено стакло бакар светилка.E14/E27,AC:110-240V. Обновено Попусти
Европската ресторан сала ретро лустерот рака-заварени фенери обоено стакло бакар светилка.E14/E27,AC:110-240V.

Европската ресторан сала ретро лустерот раказаварени фенери обоено стакло бакар светилка.E14 / E27,AC : 110240 V

DEN 12864.00 16080.00
Креативните мали LED таванот aisle тремот светилка осветлување балкон вратата на windows и cloakroom aisle коридор дома Таванот светла Обновено Попусти
Француски банкет сала црвениот кристал лустерот кристал свеќа фенер свадба соба дома осветлување модерната led лустерот осветлување Обновено Попусти
Геометриски птичји кафез светилки дневна соба виси светла Ајфеловата Кула лустерот посмодерна креативна личност лустери Обновено Попусти
НОВИ 5W/7W AC85-265V Алуминиум LED светлото на рефлекторите во Спалната соба Ходникот Топло Бела / Бела / Природна Бела боја Сиво Црна, Обновено Попусти
10 светлина лустерот Европски стил Модерна Кристал Лустерот LED Светилки за Заштеда на Енергија Светилка Скалите лустерот Обновено Попусти
20PCS DHL Бесплатен превозот 6W/12W/18W/ LED Панел Светлина Површината Монтирани Dimmable Одредување на светлината LED Таванот Светлина Обновено Попусти