позлата Нордиските лето Повеќе Лустерот Осветлување личност едноставна трпезарија лустерот светилка Кинески железо

позлата Нордиските лето Повеќе Лустерот Осветлување личност едноставна трпезарија лустерот светилка Кинески железо

DEN 10848.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : Железо
(2) Боја : сребрена
(3) Светлосен : E14(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние брод на остатокот од светот, ако не сте во транспорт земја листата, ве молиме контактирајте со нас,
Превозот и време може да се разликува
18/30/50 глави може да се избере
големина : види опис

Боја На Каросеријата: 18 глава сребро, 30head сребро, 50head сребро, 30 главата злато
Тип На Објект: Pendant Светла
Абажур Боја: Сребро.
Извор На Енергија: AC
Тело Материјал: Железо
Инсталација Тип: кабелот pendant
Број На Модел На: Z1707051014
Место: Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал: Легура
Е Светилки Вклучени: No
Бренд Име: WINZSC
Напон: 90-260V
Број на извори на светлина: > 20
Примена: Foyer
Техника: Перфориран
Гаранција: A1
Осветлување Област: 15-30square метри
База Тип: E14
Е dimmable: No
Стил: Арт Деко
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
сертификација: CCC
Тип На Прекинувач: 00
Заврши: 00
Тип На Објект: Pendant Светла
20> Број на извори на светлина: 20>> 20
Заврши: 2
Тип На Прекинувач: 1

Најдобри предлози во категоријата

Креативните мали LED таванот aisle тремот светилка осветлување балкон вратата на windows и cloakroom aisle коридор дома Таванот светла Обновено Попусти
НОВИ 5W/7W AC85-265V Алуминиум LED светлото на рефлекторите во Спалната соба Ходникот Топло Бела / Бела / Природна Бела боја Сиво Црна, Обновено Попусти
Едноставна Lumiled Железо Риба Рамка Pendant Светилка Кафе Бар трпезарија Couture LED Декоративни Виси Светилка Обновено Попусти
Едноставна Lumiled Железо Риба Рамка Pendant Светилка Кафе Бар трпезарија Couture LED Декоративни Виси Светилка

Материјал : ЖелезоБоја : ЦрнаLlight сијалица : E27 X1 (не се вклучени)Се применуваат за : Спална соба, ходникот...

DEN 1733.00 1824.00
Модерната ЛОФТ трпезарија pendant светла G4 сијалица светлина За ресторан Livingroom/бар стаклени шишиња Pendant Светлина Тела 220V Обновено Попусти
Dia52cm Американски Гроздобер Железо Тифани Led Pendant Лустерот Осветлување Сјај Чисто Стакло Трпезарија Led Foyer Лустери Светилка Обновено Попусти
LED таванот светилка вода кристал Bauhinia дома дневна соба и спалната соба студија трпезарија aisle спалната соба балкон Таванот светлина Обновено Попусти
Таванот Светла минималистички стил круг LED дневна соба тавански светилки спалната соба влезот балкон коридор Таванот осветлување Обновено Попусти
Бесплатен Превозот Флорални Лустерот Светилка Сјај Светлината 6L Крем Роза Цвет Лустерот Светлина Тела E14 D65cm Декорација Лустерот Обновено Попусти
Модерната 3/6/9 Глави E27 Лустерот осветлување за Јадење соба, спална соба Обновено Попусти
Модерната 3/6/9 Глави E27 Лустерот осветлување за Јадење соба, спална соба

Точка Име : Сликарство Таванот ЛустеротБоја : БелаМатеријал : Железо+СтаклоЗаврши : ПолиранНапон : AC110 V / A

DEN 4522.00 7536.00
Бамбус светилка Pendant Светла кафез ресторан ресторани, клубови дневна соба светлата студија pendant светилка LU71486 -YM Обновено
Модерната LED Нордиските светилки дневна соба Осветлување Тела бар ресторан виси светла Обновено Попусти
Модерната LED Нордиските светилки дневна соба Осветлување Тела бар ресторан виси светла

Точка Име : Сликарство ЛустеротБоја : БелаМатеријал : Железо+СтаклоЗаврши : ПолиранНапон : AC110 V / AC220 V240 VСв

DEN 5242.00 8736.00