Атмосферски Депонија експлодирам Вентил за Ford 2017 Mondeo и 2017 Работ 2.0 Турбо мотор. Savaini Висок квалитет. Алуминиум легура

Атмосферски Депонија експлодирам Вентил за Ford 2017 Mondeo и 2017 Работ 2.0 Турбо мотор. Savaini Висок квалитет. Алуминиум легура

DEN 8465.76

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Опис На Производот
1. Се вклопува во Новиот Ford Mondeo (2017) и Edge (2017) 2.0 Турбо мотор
2. Единствен начин изработени во телото на вентил овозможува поефикасно и побрзо ослободување на воздухот, што се должи на поголема површина
3. Нов и уникатен звук за атмосферски модел
4. Палка конструкција од aerospace одделение алуминиум
5. Не кодовите и не се провери мотор светла
6.Целосна инструкции и сите делови се неопходни за инсталација вклучени
7. Нашата алтернатива е целосно enineered решение нуди значително подобрување на сигурноста. Нашите вентил клипот врз основа
без diaphram да не успее, и на сите алуминиумска конструкција. Тоа го заменува оригиналната единица со притисок/вакуум управувана клипот вентил кој се уште, исто така, го задржува пожелно ОЕМ ЕКИ контрола над вентил actuation
Ако не сте сигурни дали овој производ е погоден за вашата апликација, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме Имајте во предвид : Во согласност со нашата политика постојано да се разгледаат ,да се ревидира и да се подобри нашата палета на производи, производот ќе примите може да се разликува од онаа која се рекламира.

Материјал Тип: Алуминиум легура
Поставување на Возило: Turbo
Специјални Функции: заштитете го вашиот turbo
Објектот Тежина: 0.75kg
Бренд Име: Savanini
Земја/Регион на Производство: CN
боја: Зелена и црна
Тип: експлодирам вентил
Автомобил Направи: Ford
Примена: Turbocharged автомобил Големина

Најдобри предлози во категоријата

НОВИ BV39/5439 988 0011/22 турбополнач за Ауди А3/ Шкода Octavia/ ФОЛКСВАГЕН Caddy,Голф,Touran TDI AVQ/BJB/BKC 1.9 L 105HP Обновено
НОВИ BV39/5439 988 0011/22 турбополнач за Ауди А3/ Шкода Octavia/ ФОЛКСВАГЕН Caddy,Голф,Touran TDI AVQ/BJB/BKC 1.9 L 105HP

9 L D105 HPAVQ / BJB / BKCBV3954399880022038253014 GAUDIA3 TDI 105 HP031.МоторотСемејството TurboТурбо КодотO.9 L D105 HPAVQ / BJB / BKCBV3954399880022038253016

DEN 20159.52
K04V Турбо млазницата прстен 53049880054 53049700054 турбина млазницата прстен 059145715E 059145702N за Audi A4 3.0 TDI (B7) 204 КС Обновено Попусти
K04V Турбо млазницата прстен 53049880054 53049700054 турбина млазницата прстен 059145715E 059145702N за Audi A4 3.0 TDI (B7) 204 КС

K04 V Турбо млазницата прстен 53049880054 53049700054 турбина млазницата прстен 059145715 E 059145702 N за Audi A4 3.0 TDI (B7) 204 КСТурб

DEN 2736.00 2880.00
Балансирана турбо кертриџ CHRA турбина core GT1749V За Алфа-Romeo GT 1.9 JTD М. 724.19 16 Вентилски 777250-0001 777250 Обновено Попусти
Балансирана турбо кертриџ CHRA турбина core GT1749V За Алфа-Romeo GT 1.9 JTD М. 724.19 16 Вентилски 777250-0001 777250

Балансирана турбо кертриџ CHRA турбина core GT1749 V За АлфаRomeo GT 1.9 JTD М 724.19 16 Вентилски 7772500001 777250Турбополнач Де

DEN 4550.00 5760.00
УНИВЕРЗАЛНА ЛАДЕН ВОЗДУХ ДОЗА ДВОЈНА ФАН TURBONAT ЗА Ф1-Z TURBONATOR ГОРИВО ГАС SAVER ЦРВЕНА Обновено
УНИВЕРЗАЛНА ЛАДЕН ВОЗДУХ ДОЗА ДВОЈНА ФАН TURBONAT ЗА Ф1-Z TURBONATOR ГОРИВО ГАС SAVER ЦРВЕНА

Турбо гориво saver фан со еден пропелерОбезбедува повеќе динамична контрола над доза систем од принудува

DEN 767.52
НОВИ GT1544S/028145701L Турбополнач за ФОЛКСВАГЕН T4 АВТОБУС AAZ 1.9 Т 75HP 1995 Обновено
НОВИ GT1544S/028145701L Турбополнач за ФОЛКСВАГЕН T4 АВТОБУС AAZ 1.9 Т 75HP 1995

НОВИ GT1544 S / 028145701 L Турбополнач за "ФОЛКСВАГЕН" T4 АВТОБУС AAZ 1.9 Т 75 HP 1995 Турбо модел : GT1544 S ОЕМ Бр...

DEN 13439.52
НОВИ GT2052S/703389 28230-41450 Турбо Турбополнач за HYUNDAI Силен камион Chrorus автобус,D4AL 3.3 L 100-122HP Обновено
НОВИ GT2052S/703389 28230-41450 Турбо Турбополнач за HYUNDAI Силен камион Chrorus автобус,D4AL 3.3 L 100-122HP

НОВИ GT2052 S / 703389 2823041450 Турбо Турбополнач за HYUNDAI Силен камион Chrorавтобус,D4 AL3.3 L 100122 HP Турбо модел : GT2052 S / GT174

DEN 11999.52
НОВИ ВИСТИНСКИ RHF4H VP50 1118300RAA Турбополнач за JEEP Cherokee,CHRYSLER Voyager,В.М R425,2.5 CRD 105KW 02- Обновено Попусти
НОВИ ВИСТИНСКИ RHF4H VP50 1118300RAA Турбополнач за JEEP Cherokee,CHRYSLER Voyager,В.М R425,2.5 CRD 105KW 02-

Турбополнач Спецификации Турбо Модел RHF4 H ОЕМ БР.1118300 RAA,05072735 AA Дел НЕ.VP50,VA68,VA430040 Апликација возила JEEP Cheroke

DEN 13628.00 15312.00
За 2006-2009 СУБАРУ ПУСТОШ 2.5 Ламбда Сонда Кислород Сензори DOX-0357 22690AA452 22690AA491 22690AA501 Обновено Попусти
За 2006-2009 СУБАРУ ПУСТОШ 2.5 Ламбда Сонда Кислород Сензори DOX-0357 22690AA452 22690AA491 22690AA501

Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој

DEN 1129.00 1567.68
НОВИ K04/5304 988 0022 06A145704P турбо турбополнач за S3/TT Quattro-225HP,Седиште ЛЕОН/ЛЕОН Cupra RAJH,AMK,APX 1.8 L 210HP Обновено
НОВИ K04/5304 988 0022 06A145704P турбо турбополнач за S3/TT Quattro-225HP,Седиште ЛЕОН/ЛЕОН Cupra RAJH,AMK,APX 1.8 L 210HP

НОВИ K04 / 5304 988 0022 06 A145704 P турбо турбополнач за S3 / TT Quattro225 HP,Седиште ЛЕОН / ЛЕОН Cupra RAJH,AMK,APX 1.8 L 210 HP Турбо моде

DEN 13439.52
НОВИ TB2580/703605-5003S 14411-G2407 Турбо Турбополнач за Nissan TERRANO II,Cabstar,TL18,TD27TD 2.7 L 95HP/125HP Обновено
НОВИ TB2580/703605-5003S 14411-G2407 Турбо Турбополнач за Nissan TERRANO II,Cabstar,TL18,TD27TD 2.7 L 95HP/125HP

НОВИ TB2580 / 7036055003 S 14411G2407 Турбо Турбополнач за Nissan TERRANO II,Cabstar, TL18,TD27 TD 2.7 L 95 HP / 125 HP Турбо модел : TB2580ОЕМ Бр...

DEN 13439.52
НОВИ GT1549/703245 751768 Турбо Турбополнач за Рено Лагуна Megane СЦЕНСКО TRAFIC,Volvo S40/V40 F9Q 1.9 Т 100HP 105HP Обновено
НОВИ GT1549/703245 751768 Турбо Турбополнач за Рено Лагуна Megane СЦЕНСКО TRAFIC,Volvo S40/V40 F9Q 1.9 Т 100HP 105HP

НОВИ GT1549 / 703245 751768 Турбо Турбополнач за Рено Лагуна Megane СЦЕНСКО TRAFIC,VolvoS40 / V40 F9 Q 1.9 Т 100 HP 105 HP 00 Турбо модел :

DEN 9216.00
НОВИ GT1544S/700830 Турбополнач за РЕНО Clio II,Espace III,Kangoo јас,Лагуна јас,Megane јас,Сценско јас,F9Q/F8Q730,1.9 dTi,90HP 100HP Обновено
НОВИ GT1544S/700830 Турбополнач за РЕНО Clio II,Espace III,Kangoo јас,Лагуна јас,Megane јас,Сценско јас,F9Q/F8Q730,1.9 dTi,90HP 100HP

НОВИ GT1544 S / 7008301 Турбополнач за "РЕНО" Clio II,Espace III,Kangoo јас,Лагуна јас,Megane јас,Сценско јас,F9 Q / F8 Q730,1.9 d Ti,90 HP 100

DEN 11039.52
За 1994 1995 FORD MUSTANG THUNDERBIRD Кислород Сензор Ламбда Сензор F4SZ-9F472-D 234-4001 Обновено Попусти
За 1994 1995 FORD MUSTANG THUNDERBIRD Кислород Сензор Ламбда Сензор F4SZ-9F472-D 234-4001

ГАРАНЦИЈАГаранција Времетраење : 1 годиниГаранција Тип : Замена Гаранција.** **Дел # : 2344001ПРИМЕНА : FORD BRONCO 19

DEN 772.00 1072.80
За 2008-2013 GMC Сиера 3500 HD 6.0 L Кислород Сензор Ламбда Сензор GL-24256 12609457 12611165 234-4256 Обновено Попусти
За 2008-2013 GMC Сиера 3500 HD 6.0 L Кислород Сензор Ламбда Сензор GL-24256 12609457 12611165 234-4256

Се врати превозот платени од страна на : КупувачотОбјектот мора да се врати во рок : 30 ДенаВраќање ќе бид

DEN 1169.00 1624.32
за Мицубиши Pajero L200 Изразат 2.5 L 4D56 TD0409B Масло Турбополнач Турбо 4917701500 49177-01510 4D56T Избалансирани Компресор Обновено Попусти
за Мицубиши Pajero L200 Изразат 2.5 L 4D56 TD0409B Масло Турбополнач Турбо 4917701500 49177-01510 4D56T Избалансирани Компресор

5 TD 2477ccm 84 HP 62 KW (Дизел) за Мицубиши Pajero / Shogun МК II [19821999] ЏИП (Отвори) 2.5 L 4 D56 / 4 D56 T 88 96Важно Известување* Издув

DEN 6912.00 7680.00
За 2005 година DAIHATSU SIRION 1.0 L Кислород Сензор ламбда сонда DOX-0106 Обновено Попусти
За 2005 година DAIHATSU SIRION 1.0 L Кислород Сензор ламбда сонда DOX-0106

Се врати превозот платени од страна на : КупувачотОбјектот мора да се врати во рок : 30 ДенаВраќање ќе бид

DEN 1527.00 1624.32
За 2008-2014 CHEVROLET Тахо 4.8 L 5.3 L 6.0 L Кислород Сензор Ламбда Сензор GL-24256 12609457 12611165 234-4256 Обновено Попусти
За 2008-2014 CHEVROLET Тахо 4.8 L 5.3 L 6.0 L Кислород Сензор Ламбда Сензор GL-24256 12609457 12611165 234-4256

ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за бил

DEN 1169.00 1624.32
За 1996-2004 PEUGEOT 106 II Кислород Сензор ламбда сонда DOX-0104 Обновено Попусти
За 1996-2004 PEUGEOT 106 II Кислород Сензор ламбда сонда DOX-0104

** **Наместо Дел # : 8946520300;16287 R;1628 AA ПРИМЕНА : CITROËN BERLINGO (МФ) (9611) CITROËN SAXO (9604) CITROËN XANTIA (9398) CITROËN XANTIA (9803) CITROËN XSARA (

DEN 895.00 952.32
За 1989-1996 ТОЈОТА STARLET 1.3 L Кислород Сензор ламбда сонда DOX-0102 Обновено Попусти
За 1989-1996 ТОЈОТА STARLET 1.3 L Кислород Сензор ламбда сонда DOX-0102

15% restocking такса може да се примени.** **Наместо Дел # : 8946519485;8946519665;8946520380; 8946529575;8946529835 ПРИМЕНА : TOYOTA е корола (E1

DEN 1169.00 1624.32
НОВИ TB2518 466898-5006S 8944805870 Турбо Турбополнач ISUZU НПР ДИЗЕЛ камион,4BD1T 3.9 L Обновено
НОВИ TB2518 466898-5006S 8944805870 Турбо Турбополнач ISUZU НПР ДИЗЕЛ камион,4BD1T 3.9 L

НОВИ TB2518 4668985006 S 8944805870 Турбо Турбополнач за ISUZU НПР ДИЗЕЛ камион,4 BD1 T 3.9 L Турбо модел : TB2518Турбо Бр : 4668985006

DEN 10559.52
НОВИ TF035/49135-04121 28200-4A201 Турбо Турбополнач за HYUNDAI Starex H-1 H200 Сателит,JAC се Насочите,4D56 2.5 L 1997-2007(Вода) Обновено
НОВИ TF035/49135-04121 28200-4A201 Турбо Турбополнач за HYUNDAI Starex H-1 H200 Сателит,JAC се Насочите,4D56 2.5 L 1997-2007(Вода)

НОВИ TF035 / 4913504121 282004 A201 Турбо Турбополнач за HYUNDAI Starex H1 H200 Сателит,JAC Насочите,4 D56 2.5 L 19972007(Вода) Турбо моде

DEN 9360.00
НОВИ TB2568 8971056180 466409 турбо турбополнач за ISUZU камион 4DB2 4L 140HP Обновено
НОВИ TB2568 8971056180 466409 турбо турбополнач за ISUZU камион 4DB2 4L 140HP

НОВИ TB2568 8971056180 466409 турбо турбополнач за ISUZU камион 4 DB2 4 L 140 HP Турбо Модел : TB2568Дел No : 4664090002ОЕМ Бр...

DEN 10559.52
НОВИ RHF5 8973544234 8973659480 турбо Турбополнач за ISUZU Родео Пикап 4JH1TC 3.0 L 130HP 2003- Обновено
НОВИ RHF5 8973544234 8973659480 турбо Турбополнач за ISUZU Родео Пикап 4JH1TC 3.0 L 130HP 2003-

НОВИ RHF5 8973544234 8973659480 турбо Турбополнач за ISUZU Родео Пикап 4 JH1 TC 3.0 L 130 HP 2003 Турбо Модел : RHF5Дел NO...

DEN 10559.52
За 1987-1992 ТОЈОТА е корола 1.6 L Кислород Сензор ламбда сонда DOX-0101 Обновено Попусти
За 1987-1992 ТОЈОТА е корола 1.6 L Кислород Сензор ламбда сонда DOX-0101

Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот Сега, ние сме возб

DEN 1076.00 1144.32
турбо K04 турбополнач млазницата прстен 53049700054 / 53049700045 / 059145702S / 059145702L / 059145702M за Ауди Q7 3.0 TDI Обновено Попусти
турбо K04 турбополнач млазницата прстен 53049700054 / 53049700045 / 059145702S / 059145702L / 059145702M за Ауди Q7 3.0 TDI

турбо K04 турбополнач млазницата прстен 53049700054 / 53049700045 / 059145702 S / 059145702 L / 059145702 M за Ауди Q7 3.0 TDIТурбополн

DEN 2736.00 2880.00
НОВИ TBP422 ME073935 479004 49187-00271 Турбо Турбополнач за Мицубиши Камион KOBELCO SK330-6E Багер мотор 6D16-Т 177KW Обновено
НОВИ TBP422 ME073935 479004 49187-00271 Турбо Турбополнач за Мицубиши Камион KOBELCO SK330-6E Багер мотор 6D16-Т 177KW

НОВИ TBP422 ME073935 479004 4918700271 Турбо Турбополнач за Мицубиши Камион KOBELCOSK3306 E Багер мотор 6 D16Т 177 KW Турбо модел : T

DEN 11999.52
Турбо кертриџ 54359880015 За Опел Astra H 1.3 CDTi (2004-) Z13DTH 66kw turbolader core chra KP35 54359700015 54359700014 Обновено Попусти
Турбо кертриџ 54359880015 За Опел Astra H 1.3 CDTi (2004-) Z13DTH 66kw turbolader core chra KP35 54359700015 54359700014

Турбо кертриџ 54359880015 За "Опел" Astra H 1.3 CDTi (2004) Z13 DTH 66kw turbolader core chra KP35 54359700015 54359700014Турбополнач Дел Број : 5435 988

DEN 4171.00 5280.00
Нови TD04H/1275663 Турбо Полнач за VOLVO T5-Р 1996 Година,C70 97-05 N2P23HT/B5234T3 2.3 L 240HP Обновено
Нови TD04H/1275663 Турбо Полнач за VOLVO T5-Р 1996 Година,C70 97-05 N2P23HT/B5234T3 2.3 L 240HP

Нови TD04 H / 1275663 Турбо Полнач за VOLVO T5Р 1996 Година,C70 9705 N2 P23 HT / B5234 T3 2.3 L 240 HP Турбо модел : TD04 HОЕМ Бр...

DEN 14399.52
НОВИ GT1549S/452213 954T6K682AA Турбо Турбополнач за FORD Transit Otosan 2.5 L 100HP 1997 Обновено Попусти
НОВИ GT1549S/452213 954T6K682AA Турбо Турбополнач за FORD Transit Otosan 2.5 L 100HP 1997

НОВИ GT1549 S / 452213 954 T6 K682 AA Турбо Турбополнач за FORD Transit Otosan 2.5 L 100 HP 1997 Турбо модел : GT1549 SОЕМ БР : 954 T6 K682 AA, X4 T6 K6

DEN 10560.00 11999.52
НОВИ RHF5/VIDA 8972402101 8973295881 Турбо Турбополнач за ISUZU D-MAX Родео Pick-up 4JA1T 2.5 L Обновено
НОВИ RHF5/VIDA 8972402101 8973295881 Турбо Турбополнач за ISUZU D-MAX Родео Pick-up 4JA1T 2.5 L

НОВИ RHF5 / VIDA 8972402101 8973295881 Турбо Турбополнач за ISUZU DMAX Родео Pickup4 JA1 T 2.5 L Турбо Модел : RHF5ОЕМ Бр : 8972402101,8973295881Д

DEN 9360.00