Бања Дожд Туш Поставите Розово Злато Заврши Луксузни Ѕид Монтирани Бања Туш Тапа Бакар

Бања Дожд Туш Поставите Розово Злато Заврши Луксузни Ѕид Монтирани Бања Туш Тапа Бакар

18 %

DEN 8226.00

DEN 10032.00

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Вашиот клиент место цел во вашата продавница или во вашата веб-страница
2. Ние ќе испратиме цел да вашите клиенти директно
Повратни информации
Со надеж дека ќе може да ни остави добар повратни информации ! Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој .
Точка Име : Бања Дожд Туш Сет
Карактеристики : Дожд Туш
Installtion : Монтира На Ѕид
Инсталирајте Дупка : Три Дупка
Заврши : Роза Злато Заврши
Тапа Тело Материјал : Бакар
Тапа Рачка Материјал : Бакар
Големина : Како Слики
Нето Тежина : Како Слики
Пакет : Како Pictires
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
Dropshipping
1.
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас веднаш . Ние може да го реши тоа заедно. Ќе се одржи на истата цел во нашата продавница и да се задржи добивката
3.
torneira,кујна тапа,тапа,миксер,torneira cozinha,допрете,torneiras,кујна,миксери,torneiras став пиа cozinha,тапа рачки,robinet кујна,чешми,lanos,torneira став cozinha,grifos cocina,кујнски мијалник,torneira де cozinha,кујна славина се повлече,griferia cocina,хигиенски инженеринг,torneira monocomando,кујна допрете,чешми за кујна,кујнски миксер допрете,grifos став cocina,производи за кујна,допрете вода за греење,Кујна Тапа,Потоне Тапа,Lanos,слив миксер хром,кујна миксер,Тапа,grohe,црна кујна тапа,миксери за кујни,кујнски Тапа,миксер во кујната,ѕид кујна тапа,ѕид тапа,уникатен тоне,предводена се повлече од кујната тапа,злато кујна тапа,месинг кујна тапа,бања тапа,rozin,кујна чешми,месинг тапа,став cocinas,ладна вода тапа,хром месинг кујна тапа потоне миксер,кујна тапа бронза,griferia,torneiras став cozinha,torneira де parede,misturador,torneira banheiro,torneira cozinha quente e fria,monocomando,torneira cozinha misturador,banheiro,еден лост бања тапа,misturador cozinha,еден лост кујна тапа,torneiras став пиа де banheiro,torneira da cozinha,torneira monocomando cozinha,batedeira,tira led,grifos став lavabos,grifo cocina,grifos де fregadero,од не ' рѓосувачки еден потоне,тапа дизајн,fregadero lavabo,griferia споредено,fregadero,евтини кујна чешми,grifo led,една ладна вода ѕид допрете,кујна тапа бела,grifo де ла lavadora,потоне strainers за кујнски мијалник,хром digitales,grifos cocina се повлече,дома декор допрете,grifos cocina termostato,decoracion hogar,claquette,од не ' рѓосувачки кујна тапа,mitigeur кујна,robinet,robinet mural,robinet де кујна inox,robinet кујна douchette,robinet кујна mural,табела де mixage numerique,marque robinet,кујна чешми црна,кујнски мијалник екранот,тапа кујна,mitigeur vasque хром,ѕид монтирани кујна миксер,кујна славини,злато кујна,ротирачки миксер,потоне допрете,современа кујна допрете,кујнски мијалник еден сад,виткање потоне,миксер допрете,потоне чешми,потоне славини,кујна тапа топла и ладна,кујна тапа модерна,кујнски мијалник тапа,не ' рѓосувачки мијалник, кујна,кујнски мијалник тапа миксер,сензор,robinet де кујна,robinet кујна високата qualite,вода допрете,Чешми,ѕид монтирани кујна тапа,ѕид монтирани миксер cozinha torneira da пиа,кујна вентил,Ладна вода, чешми,славини дома,се повлече надолу миксер славини,ѕид кујнски мијалник допрете,ѕид монтирани кујна тапа миксер,бања чешми,кујнски мијалник ладно допрете ѕид,керамички spout палубата монтирани,кујна славина се повлече,извлечете кујна тапа,се повлече,предводена се повлече од кујната тапа,тапа кујна се повлече,кујна тапа модерен се повлече,кујна се повлече допрете,допрете го повлече,кујна се повлече од славина месинг хром,grifos cocina се повлече,кујна се повлече од славина,се повлече тапа,тапа се повлече од вртливата spout бродот да потоне,тапа се повлече,кујна допрете го повлече,се повлече чешми,кујна чешми се повлече допрете,ouboni се повлече од кујната тапа,torneira се повлече,кујна славина се повлече црна,се повлече од нерѓосувачки тапа,од нерѓосувачки челик се повлече од кујната тапа,евтини кујна се повлече од славина,кујна тапа хром се повлече,моќ кујна тапа вртливата spout се повлече садови,кујнски славина се повлече sprayer,се повлече потоне,дизајн се повлече од кујната тапа,допрете го повлече бранеа,се повлече кујна миксер,челик кујнски славина се повлече,кујна вода од чешма spout вртливата се повлече,се повлече од нерѓосувачки челик, допрете,се повлече бранеа,torneira cozinha lavabo се повлече,тапа се повлече од полиран челик кујнски,torneiras се повлече,torneira cozinha се повлече,ouboni се повлече,се повлече миксер спреј,тапа се повлече бања,кујна славина се повлече пролет,тапа антички месинг се повлече,кујна славина се повлече од брусен,се повлече кујна тапа led,брусен никел кујна славина се повлече,еден лост се повлече од кујната тапа зглобот,современи солидна месинг се повлече од кујната тапа,кујнски мијалник допрете го повлече,кујна славина се повлече бела,брусен никел кујна се повлече од славина,tira led,предводена grifo cocina,grifo led,предводена тапа,led повлече кујна тапа,torneira led став banheiro,вода допрете тапа led,led светло,предводена grifo,предводена тапа температура,предводена од шефот на тапа,тапа кујна тапа cozinha torneira поевтини led,torneira led,брегалница, предводени тапа,кујна тапа предводена се повлече,предводена кујна тапа,пиа.

Површина По Завршувањето: Хром
Тип: Фиксна Rotatable Тип
Стил: Современа
Површински Третман: Полиран
Број На Модел На: ELS2002
Бренд Име: ЕЛЕН HOMEDECOR
Број на Рачки: Двојна Рачка
Функција: Ладна и Топла,Мерењата Чешми
Големина: 8 inch
Вентил Core Материјал: Дувачкиот
Ладно/Топла Вода Контрола Тип: Dual Носителот Двојна Контрола

Најдобри предлози во категоријата

Dfaso таванот дожд туш главата Врнежи Сокриени Thermostatic Туш Поставен Панел Вградување на Таванот вметнете ѕид туш чешми Обновено Попусти
KES LP130A/Б Бања Тоалетот Една Функција Рачен Туш Главата со Црево и Заградата Модерен Плоштад, Полиран Хром Обновено
3 Функција Хром Рачен Туш Главата Бања замена туш поставите Заштеда на Вода Обновено Попусти
3 Функција Хром Рачен Туш Главата Бања замена туш поставите Заштеда на Вода

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена Ние брод на Alixpress адреса на САМО...

DEN 785.00 863.04
Бесплатен превозот злато pvd рака туш G1/2 од не ' рѓосувачки челик црева Обновено Попусти
Бесплатен превозот злато pvd рака туш G1/2 од не ' рѓосувачки челик црева

Барањата за враќање или наплата мора да се изврши во рок од 3 дена од пристигнувањето и мора да имаат про

DEN 2808.00 3120.00
L16687 - Луксузни Плоштадот Модел Хром Боја Месинг Thermostatic Миксер Врнежи Од Дожд Туш Сет Обновено Попусти
L16687 - Луксузни Плоштадот Модел Хром Боја Месинг Thermostatic Миксер Врнежи Од Дожд Туш Сет

(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување.(4) Ак

DEN 7485.00 9355.68
FRAP Шарени Комбинација Туш Тапа со Слив Тапа Ладна и Топла Вода Миксер со Туш Бар и Базен Тапа F1031+F3231 Обновено Попусти
FRAP Шарени Комбинација Туш Тапа со Слив Тапа Ладна и Топла Вода Миксер со Туш Бар и Базен Тапа F1031+F3231

Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено;Превозот на штета мора д

DEN 3286.00 7302.24
НОВО Ново Anion Рачен Туш Главата Млазницата Бања Висок Притисок ЛЕКОВИТАТА Вода за Нега на Кожата H15 Dls HOmeful Обновено Попусти
НОВО Ново Anion Рачен Туш Главата Млазницата Бања Висок Притисок ЛЕКОВИТАТА Вода за Нега на Кожата H15 Dls HOmeful

Материјал : ABS+Нерѓосувачки ЧеликБоја : Како на слики прикажаниПрочистена водаДаде здравје бањаФилтер з

DEN 161.00 189.12
Бесплатен Превозот Ѕид Монтирани Солидна Месинг Бања Туш Spout Сокриени Во Ѕид Туш Када Додатен Тапа Spout Додатен Обновено Попусти
Ѕидот Монтирани Антички Месинг Дожд Туш Тапа Сет со Круг Туш Главата & Бања Двоен Крст се Справува со Када Миксер Чешми Wrs128 Обновено Попусти
3 Функции Месинг Висок Притисок Прилагодливи Врнежи од дожд Туш Главата со Туш Рака,Интензивни,Дожд,Поплава, Saveing Вода Хром Обновено Попусти
Бесплатен превозот во Ѕид бања миксер водопад тапа плоштадот бања wallmounted туш слив на вода допрете када тапа IS188 Обновено Попусти
Златен Туш Поставите Месинг Кристал Изложени Бања Туш Чешми Двојна Рачка Врнежи Круг Туш Глава Ѕид Бања Поставите HW Обновено Попусти
Бесплатен превозот Сокриени Инсталација Слив Тапа Топла и Ладна Вода Ѕид Монтирани Слив Тапа BF999 Обновено Попусти
Бесплатен превозот Сокриени Инсталација Слив Тапа Топла и Ладна Вода Ѕид Монтирани Слив Тапа BF999

Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред сите негативни или неутрални повратни и

DEN 3564.00 3960.00
Бесплатен превозот месинг хром позлатен бања туш миксер контрола вентил во ѕид монтирани туш faceut круг стил bathhroom accessorie Обновено Попусти