JIERUIZE Пурпурна Чипка Сирена Вечерни Фустани Со Капа Висок Врат Долго Вечер Фустани Формално Фустани Мајката на Невестата Фустани

JIERUIZE Пурпурна Чипка Сирена Вечерни Фустани Со Капа Висок Врат Долго Вечер Фустани Формално Фустани Мајката на Невестата Фустани

16 %

DEN 6044.00

DEN 7195.20

Обновено

Достапно за вашата нарачка

Се враќа нема да бидат прифатени без претходно одобрение од мојата продавница. Сепак, важно е да се напомене дека нашите фустани се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.
Фустанот е со големина што го наредил, но не и одговара
Фустани кои не одговара правилно, но одговараат на спецификациите, ќе нареди да се врати или да се разменуваат.
Фустан не е големината ќе нареди
Доколку на вашиот фустан големина се разликуваат од спецификациите на вашата нарачка од страна на повеќе од еден инч, ние ве охрабруваме да се најде локалните прилагоди за да се направи корекција, и ние со задоволство ќе ви надомести за до 50% од цената на производот во прилагодувањето на трошоците. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали. Откако нашите продавачи го одобри вашето барање, ве молиме испратете го објектот и завршен Производ за Враќање Форма назад кон нас, како е можно поскоро.
Ние користење подолу компании за транспорт.
Дефектен, Оштетени или Misshipped Предмети
Ќе се квалификува за враќање на парите на целосна куповната цена плус трошоците за превозот за неисправни, оштетени или погрешно се испраќаат предмети.
Уште еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашиот. Предмети вратени во неприфатливата состојба ние не ќе се обработува како наплата и ќе се испраќаат назад кон вас.Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. Еднаш примено во постројката, вашиот вратите ќе бидат обработени во 3 до 5 работни дена. Обидете се на вашиот фустан што е можно поскоро, без отстранување на ознаки, менување, или за перење на облека. Ако верувате вашите објекти беа оштетени за време на испорака, мора прво да се добие "Доказ за Оштетување" документација од вашиот испорака на превозникот.
Големината или Монтирање Прашања
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и обичај скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу еден (1) инчен во која било насока на одредени мерења.

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Повод: Формално Вечер
Тип На Објект: Вечерните Фустани
Вграден Градник: Yes
Вистински Слики: Yes
Моден Елемент: Гроздобер
Воз: Понесете Воз
Ткаенина Тип: Чипка
Sleeve Стил: Редовни
Материјал: Полиестер
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Деколте: Висок
is_customized: Yes
Декорација: Кристал,Appliques
Фустани Должина: Кат Должина
Силуета: Труба / Сирена
Бренд Име: JIERUIZE
Половината: Природни
Број На Модел На: П.Н.Е.-007

Најдобри предлози во категоријата

Favordear Нови Види Преку Назад Бургундија Вечерни Фустани Долг Chiffon Розова Шампањ Чипка Applique Формално Наметки Година Обновено Попусти
LS00368-1 розова чипка 3D цвеќиња исклучување на рамо вечер фустан луксузни убава vestidos де fiesta largos elegantes де гала Обновено Попусти
LS00368-1 розова чипка 3D цвеќиња исклучување на рамо вечер фустан луксузни убава vestidos де fiesta largos elegantes де гала

Предмет Бр : LS003681Повод : Paty, матурска, свадбаГолемина : wБоја : на сликатаМатеријал : organzaДеколте : душоДолж

DEN 13659.00 26783.04
Трговија на големо Корални Домот На-Линија Чипка Pleated Вечерни Фустани 2017 Формална Ангажирање Долго Партија Пром Фустани vestido долго Обновено Попусти
Вистински Фотографии Tulle бал Целосна ракав Злато Appliques Лажичка Долго Вечер Фустан Илузија Затвори Назад Вграден во Ритамот OL103067 Обновено Попусти
Forevergracedress Луксузни Длабоко V Вратот Вечер Фустан Без Ракави Beaded Кристали Формално Долго Матурска Партија Gown Плус Големина Обновено Попусти
Нови Пристигнување Секси Партија Вечерни Фустани Vestido де Феста Сирена Beading О-Вратот Клучалката Назад без Ракави Пром Фустани Обновено Попусти
Реалната Слика Евтини Еден Рамо Applique Beaded Chiffon Посебен Повод Фустани 2018 Дама Долг Црвен Вечер Фустан Обновено Попусти
Реалната Слика Евтини Еден Рамо Applique Beaded Chiffon Посебен Повод Фустани 2018 Дама Долг Црвен Вечер Фустан

Ако ви треба фустан под итно, ние укажуваат на тоа дека може да избере EMS, DHL, FEDEX, UPSот превозот, тоа обично

DEN 5766.00 7488.00
Тиркизна Вечерни Фустани 2018 Душо Сирена Tulel Appliques Чипка Породилно Жените Долго Вечер Gown Пром Фустан Матурска Gown Обновено Попусти
Долго Домот Вечер Фустан 2017 Нови Пристигнување Душо Капа Ракав Тешки Beaded Кат Должина Арапски Жените Формално Вечер Фустани Обновено Попусти
Луксузна Секси Види Преку-линија Beaded Вечерни Фустани 2017 со Кристал Формално Жените Мајка Партија Пром Фустани облека де соаре Обновено Попусти
HVVLF Розова Муслимански Вечерни Фустани 2018 А-линија Долги Ракави Chiffon Sequins Домот Саудиска арапски Долго Вечер Gown Пром Фустан Обновено Попусти
E JUE SHUNG Црна Чипка Долги Ракави, Вечерни Фустани На-линија Beaded Формално Фустани Мајката на Невестата Фустани облека де соаре Обновено Попусти
Шампањ Вечерни Фустани 2018 А-линија Tulle Appliques Чипка се Види Преку Плус Големина Долго Вечер Gown Пром Фустани Облека Де Соаре Обновено Попусти
LORIE Луксузни Пром Фустан Bling Вечер Фустан Кристали Сирена Долг Ракав Види Преку Црна Beaded Ној Пердув Abendkleider Обновено Попусти
LORIE Луксузни Пром Фустан Bling Вечер Фустан Кристали Сирена Долг Ракав Види Преку Црна Beaded Ној Пердув Abendkleider

Добредојдовте на Нашата ПродавницаВе Молиме Љубезно Забелешки : 1.Големината и бојата се, многу е важно

DEN 9072.00 12959.52
Вечерните Фустани EP09890 Поместена Заостанува Трепет Ракав Долго Жените Gown 2017 Нови Chiffon Лето Стил Посебен Повод Фустани Обновено Попусти
DongCMY Патент стил долго Нови Вечер фустан 2018 Црвена боја Плус големина на Облека де соаре Чипка Жените Сирена Обновено
Зелена Вечерни Фустани 2018 А-линија Капа Ракави Chiffon Beaded Чипка се Види Низ Шлиц Долг Вечер Gown Пром Фустан Наметка Де Соаре Обновено Попусти