Алуминиум Прилагодливи Велосипед Удар Мирување Велосипед Рек Поддршка Алатка Дел Додаток ТОПЛА НОВИ 2017,ЈУЛИ,4

Алуминиум Прилагодливи Велосипед Удар Мирување Велосипед Рек Поддршка Алатка Дел Додаток ТОПЛА НОВИ 2017,ЈУЛИ,4

37 %

DEN 242.00

DEN 384.48

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Алуминиум Прилагодливи Велосипед Удар Мирување Велосипед Рек Поддршка Алатка Дел Додаток
Функција : неопходност велосипед делови и добра замена за вашиот велосипед Погоден за 16-инчни, 20-инчни, 24-инчен, 26-инчен тркала употреба на велосипеди и 700 патни возила да ја користите. Погодни за планински велосипед, патот велосипед, виткање велосипед, лесно да се отстрани Направени од алуминиум материјал, со висок квалитет и силна Водоотпорен и носат-отпор, трајни производи за употреба Прилагодливи стои должина : 26cm-36cm Инсталиран во рамка по вилушка, може да се прилагоди на висината. погоден за инсталација на релативно широк цевка и квадратна цевка рамка Боја : Црна
Пакет Содржина : 1 * Велосипед нога поддршка

Капацитет (Оптоварување): 20 КГ
Големина: 26cm-36cm
Материјал: Алуминиум
Систем За Сопирање: V Кочница
Тип: Паркинг Полици
Бренд Име: циклус зона
Прилагодливи стои должина: 26cm-36cm
боја: Црна

Најдобри предлози во категоријата

Велосипедот Циклус Велосипед додатоци Труба Гласно Гроздобер Ретро Bugle Hooter Рог Бел евтини Превозот Обновено Попусти
Велосипедот Циклус Велосипед додатоци Труба Гласно Гроздобер Ретро Bugle Hooter Рог Бел евтини Превозот

100% Сосема Нов.Боја : Црна + Сребро.Материјал : алуминиум легураДолжина : 18cmИздржливи, времетоотпорни на х

DEN 365.00 384.00
ROSWHEEL Велосипед Телефон Торба 5.0/5.5 инчен Торба Handlebar MTB Патот Велосипед Врвот Рамка Цевка MTB Патот Велосипед возење Велосипед Обновено Попусти
DUUTI Преносни Мулти-функционални Велосипед Гуми Воздушна Пумпа Inflator со Висока јачина на Пластика за Велосипеди Тркала / Топка Обновено Попусти
2017 НОВ ВЕЛОСИПЕД СВЕТЛИНА Zoomable 4000 Лумен 5 Режими на XML T6 LED Светилка Светилка Светлина 18650&Полначот September13 Обновено Попусти
2017 НОВ ВЕЛОСИПЕД СВЕТЛИНА Zoomable 4000 Лумен 5 Режими на XML T6 LED Светилка Светилка Светлина 18650&Полначот September13

Zoomable 4000 Лумен 5 Режими на XML T6 LED Светилка Светилка Светлина 18650&ПолначКарактеристики : Нетермички зрачењ

DEN 556.00 794.40
Целосна јаглерод влакна шише за вода кафез fcfb носителот планина патот велосипед велосипед делови додатоци јава делови 22g кафез Обновено Попусти
15LM Велосипедот Пред Водоотпорен Светлина Ултра Светла USB Полнење MTB Велосипед Handlebar Светлина Факел Велосипедизам Светилка BHU2 Обновено Попусти
Електричен Велосипед 36V/48V Ebike блиц Пред Главата Светла со 200CM Жица и задни светла без батерија светла главата и опашката светилка Обновено Попусти
Нова Магија USB Стакло Плазма Топката Сфера Молња Светилка Светлина Партија Црна База велосипед светлина AUGUST28 Обновено Попусти
CATEYE Рефлекс Авто Велосипед Безбедност Светла Велосипедизам Задните Флеш возилото Велосипед Seatpost Седло Опашка Светла Taillight 5 Обновено Попусти
Велосипедот Светла 9800 lumens 8*КРИ XML T6 LED Велосипед Светлата Ноќ Вози Планински Велосипед Светла Headlamp Велосипед Делови Обновено Попусти
WasaFire 5000lm 2* XML T6 LED Велосипед Светлина Пред Велосипед Двојна Светилка Светла 2 во 1 Headlamp Батерија 18650 Пакет Велосипедизам Обновено Попусти
2017 велосипед светлина 2x 14 LED Индукција Велосипед Тркала Сигнал Гуми Зборуваше Светлина Водоотпорен september28 Обновено Попусти
2018 ШТУКА decals планински велосипед предната вилушка налепници велосипед предната вилушка decals ШТУКА налепници Обновено Попусти
EASYDO Алуминиум Велосипед Шише Носителот Кафези Велосипедизам планински Велосипед Додатоци Porte Bidon Velo Garrafa Де Agua Обновено Попусти