NTSC автомобил SD картичка рекордер, Тајван посветен high-definition возење видео, on-board следење домаќин фабрика

NTSC автомобил SD картичка рекордер, Тајван посветен high-definition возење видео, on-board следење домаќин фабрика

5 %

DEN 2581.00

DEN 2716.80

Обновено

Достапно за вашата нарачка


Ние сме фабрики
1. H. 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.
2.Видео компресија користење h. 264 алгоритам, системот има четири целосна AHD720 P / 4 патот полн D1 (поддршка четири AHD960 P на-табла камерата/четири AHD720 P на-табла камерата/D1 на-табла камера;
3. 1 CH VGA излез е задолжително
4. 8-36 V широк напон на напојување, супер ниска потрошувачка на енергија.
Со преоптоварување/ undervoltage/ shortcircuit/ обратен заштита
5. Излезна моќност за 12 VDC/3 Amp, може да обезбеди постојан напон на камерата, мал LCD и други периферна опрема.
6. Поддршка SD картички за складирање, со максимална 128 G за еден SD картичка
7. Одложен за снимање на видео клип функции кога возилото е затвори (поставки за времето може да биде до 24 часа).
8. Различни видео снимање на сцени за да се задоволат различните барања, како што се автоматско снимање, прирачник за снимање, аларм за снимање, итн.
9. Поддршка 4 CH алармантна влезови(Вратата Отворена/Затворена, Светлина, Вртење, Наназад, итн) и 1 CH алармот на текст.
10. Екранот и евиденција за состојбата на возилото, плоча број, пат, во текот/ниска брзина информации, итн.
11. Поддршка на сите возила, вклучувајќи автобуси, такси, камион, училишниот автобус, итн.
12.Јазик : Англиски / Руски;
13.Стандард : NTSC/PAL.

Видео излез: 1CH VGA 1280 X 1024 60Hz
Комуникациски Интерфејс: RS485
Број На Модел На: LSZ-A9504S-74-32
Хард диск од Тип Интерфејс: SATA
Аудио Излез: 1CH РКА
Бренд Име: LSZ
Резолуција На Видео: 720P
Аудио влез: Канал 4
Видео Стандард: NTSC
Двонасочна Аудио: No
Видео Влезен Интерфејс: AV/РКА

Најдобри предлози во категоријата

Извор фабрика 4 патот SD картичка, автомобил видео, H. 264 алгоритам без компас видео надзор Обновено Попусти
Извор фабрика 4 патот SD картичка, автомобил видео, H. 264 алгоритам без компас видео надзор

Ние сме фабрики1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Видео компресија користење h 264 алгор

DEN 2581.00 2716.80
MOOL Метал Пол/Column Планината Циклуси Заградата 20CM за видео надзор за Безбедност на Камера Обновено
MOOL Метал Пол/Column Планината Циклуси Заградата 20CM за видео надзор за Безбедност на Камера

Метал пол / column планината циклуси заградата за безбедносна камера за видео надзор.Прилагодливи јамка ди

DEN 489.60
850nm 24F 5mm Инфраред IR Led Одбор За Камерата 60 Степен Сијалица Обновено
850nm 24F 5mm Инфраред IR Led Одбор За Камерата 60 Степен Сијалица

Опис : Answer : ___________________________ Note : производ во боја ќе примите може да се разликува (Случаен Боја)Идејата за

DEN 1054.56
Трговија на големо 7 Алуминиумски Легури Надворешен Ѕид Заградата за Безбедност на Камерата за видео надзор Обновено
Мини Купола Камера Метал Случај AHD 1.0 1.3 MP MP 2MP 4MP Внатрешна/Надворешна Водоотпорен IR-Намалување на филтер Ноќ Визија За видео Обновено Попусти
HD 960P 3D VR WIFI IP Camera 360 степени Видите Ноќ Визија Мини Безжичен Бебе Монитор 1.3 MP видео надзор Безбедносна Камера Панорама на Обновено Попусти
Трговија на големо 2.4 GHz 13DBI-15DBI Yagi WLAN WiFi Безжична Антена за Рутер Обновено
Трговија на големо 2.4 GHz 13DBI-15DBI Yagi WLAN WiFi Безжична Антена за Рутер

Сосема нов и висок квалитетЛесно да се инсталира2.4 GHz Yagi Антена RPSMA женски pinНасочен антенаRPSMA конектор2.4

DEN 2308.32
3W Мини камера ip cctv камери HD 720P Мрежа безбедносни камери за надзор webcamera seguridad ipcam гледачот дома камера Обновено Попусти
3W Мини камера ip cctv камери HD 720P Мрежа безбедносни камери за надзор webcamera seguridad ipcam гледачот дома камера

3 W Мини камера ip cctv камери HD 720 P Мрежа безбедносни камери за надзор webcamera seguridad ipcam гледачот дома ip kameraOnvif HD

DEN 958.00 1368.00
3G GPS mdvr 4CH HD HDD мобилен далечински мониторинг DVR рекордер поддршка француски Saint Martin & Navassa јазик Обновено Попусти
3G GPS mdvr 4CH HD HDD мобилен далечински мониторинг DVR рекордер поддршка француски Saint Martin & Navassa јазик

1 Поддршка 4 CH Видео & Аудио синхрони текст, 1 CH Видео & Аудио синхрони излез; 1 CH VGA излез, 1 CH AV Излез.2...

DEN 6019.00 6336.00
Нови 1/3 инчен HD 2.8 mm објектив 115 Степен Широк агол видео надзор ИНФРАЦРВЕНА Леќа M12x0.5 за Безбедност HD IP Камера CVI AHD TVI Камера Обновено Попусти
Топла Продаде Брзина Купола Камера Водоотпорен IP66 IR 100 2MP 20x Ноќ Визија сите во 1 CVI/TVI/ AHD PTZ Камера за видео надзор Обновено Попусти
3Г dual SD картичка следи домаќин mdvr GPS далечински позиционирање 4CH мобилни dvr одборот видео рекордер Обновено Попусти
3Г dual SD картичка следи домаќин mdvr GPS далечински позиционирање 4CH мобилни dvr одборот видео рекордер

1 H 264 видео компресија, мулти код крак на снимањето.2.Поддржува 4 канал AHD960 P камерата; 4 канал AHD720 P камерат

DEN 5198.00 5472.00
AZISHN IP Камера H. 264 FULL HD 1080P 2.0 ПРАТЕНИК onvif 6IR Надзор метал IP66 Отворено Камерата Движење Откривање RTSP DC12V/POE48V Обновено Попусти
AZISHN IP Камера H. 264 FULL HD 1080P 2.0 ПРАТЕНИК onvif 6IR Надзор метал IP66 Отворено Камерата Движење Откривање RTSP DC12V/POE48V

5 смДомување материјалМетал IP66 ВодоотпоренПакет се вклучени : 1 x HD H ние ќе се обидеме да нашите најдобри

DEN 1224.00 1439.52
Techage HDMI 1080P DVR Комплет 8CH AHD CCTV Систем 8PCS 2.0 ПРАТЕНИК Безбедносна Камера Отворено IP66 Водоотпорен AHD-H Надзор DIY Комплет Обновено Попусти