EIMA Жените Мода Обичните Луксузен Бренд Нерѓосувачки Челик Кожа Хривнија рачни часовници Кварц Дама Облечи Часовници Feminino Relojes

EIMA Жените Мода Обичните Луксузен Бренд Нерѓосувачки Челик Кожа Хривнија рачни часовници Кварц Дама Облечи Часовници Feminino Relojes

50 %

DEN 2078.00

DEN 4156.80

Обновено

Достапно за вашата нарачка


ИЗВЕСТУВАЊЕ !!! :
На бразлетна е посебна, ве молиме да се измери вашиот зглоб како на сликата подолу,
потоа оставете белешка да ни каже колку долго сакате.

Функција: Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип: Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал: Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина: 12mm
Бренд Име: EIMA
Случај Обликот: правоаголник
Бендот Должина: 17cm
Затворач Тип: скриени затворач
Движење: Кварц
Случај Дебелина: 10мм
Кутии & Случаи Материјал: Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Стил: Луксуз
Број На Модел На: E682s
Отпорност На Вода Длабочина: 3Bar
Dial Дијаметар: 22mm
бендот материјал : Нерѓосувачки челик и кожа
Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Пол: Жените

Најдобри предлози во категоријата

година Нови Пристигнување Ретки Тенок Дрво Види Дрвени Бенд Јапонија се Движат' 2035 Кварц Дрво Види за Жените како Подароци Движење Обновено Попусти
Топ Едноставна Ретро Жените Види Јапонија Кварц Часа парична Казна Мода Мека Кожа Хривнија Девојка Роденден Подарок јулиј Обновено Попусти
Orz Пропушти Keke 3d Глина Симпатична Жолта Партија Фустани Часовници Relogio Feminino Дами Жените Фустани Кварц Кожа рачни часовници 16 Обновено Попусти
2018 kobiet zegarka Жените Мода Нерѓосувачки Челик Кристал Види Relogio Жените Секојдневен Кожен Појас Кварц рачен часовник reloj muje Обновено Попусти
Подарок SK Луксузни Жените Види Кристал Sliver Dial Моден Дизајн Хривнија Часовници Дами Жените рачен часовник Relogio Feminino Shengke Обновено Попусти
Моден Цртан филм Мики Часовници Деца Види Жените Транспарентен Шупливи кварц види Кожа relojes девојка Момче Празник подароци, Топла Обновено Попусти
Aimecor 2018 Нови Кварц Жените Часовници Мода Swan Срцето Легура Бенд Аналогни Круг Врвот Часовници Жените Форма Dropship Y010 Обновено Попусти
Прилично Девојки Мини Маус Луксузни Bling Кристал Кожа Часовници Кварц Жените Убава Лак Малку Disney Види отпорен на Вода Обновено Попусти
Steampunk Шупливи Dial Кварц Рачен Часовник Скелет Црна Браун Плетени Бенд Хривнија Жените Часовници Обновено Попусти
Steampunk Шупливи Dial Кварц Рачен Часовник Скелет Црна Браун Плетени Бенд Хривнија Жените Часовници

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјал : Нерѓ

DEN 204.00 239.52
Моден Жени, Девојки се Види Прекрасен Цвет Плочата DIY Посебни Dial Елегантен Женски рачни часовници Кварц Деликатна Дами Часовник Обновено Попусти
2017 Yazole Види корејската Верзија на Големиот Dial Женските Ученици се Види Неколку Часовници Кварц Relojes Mujer Relogio Feminino Обновено Попусти
Топла 2017 Супериорен Нови Жените Кристал Занитвам Хривнија Кварц Плетенка Ликвидација Заврши Зглоб Види relogio feminino May19Levert Dropship Обновено Попусти
Casual Кварц врвот познатиот Бренд Дама Часовници Жените Луксузни Розово Злато, Антички Фустан Зглоб види Relogio Feminino Montre Обновено Попусти
Топ Бренд Жените Кварц Хривнија Види Дами Повик Полн Челик Фустан Часовник Женски Девојки Рачен Часовник Бохемски Relogio Feminino Обновено Попусти